آخرین مطالب

اتوبوس حامل۴۰ مسافر روی پل کلل که در سیلاب گرفتار شده بود نجات یافت+تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش، بر اثر بارندگی شدید و بالا آمدن آب رودخانه پل کلل دچار آبگرفتگی شدید شده و عبور و مرور از سمت برگشت از برازجان غیر ممکن شد. بنابر این گزارش رییس شورای شهر در محل حضور یافته و با بسیج امکانات امدادی شهرداری تلاش خود را…

بنابر این گزارش رییس شورای شهر در محل حضور یافته و با بسیج امکانات امدادی شهرداری تلاش خود را برای باز شدن پل و سهولت در آمد و شد وسائل نقلیه گرفتار در سیلاب آغاز کرد.

7tef_1.jpg

یک اتوبوس حامل ۴۰ مسافر نیز در حال عبور از این مسیر گرفتار سیلاب شد که با تلاش مجدانه رییس شورای شهر آبپخش که نیروهای امدادی شهرداری را بسیج کرده بود  خوشبختانه این اتوبوس از سیلاب نجات یافت.

از نکات قابل ذکر این حادثه می توان به نجات یک طفل شیرخواره و حمل آن با لودر در حالی که در دستان مصطفی رضایی رییس شورای شهر آبپخش بود اشاره کرد.

تلاش رییس شورای شهر آبپخش  در این حادثه بسیار زیاد بود بطوریکه شخصا سوار بر لودر شده و در کنار راننده عملیات نجات مسافران را انجام دادند.

تلاش شهردار و پرسنل امدادی شهرداری نیز در این عملیات مجدانه و قابل تقدیر است.

طبق گزارشات میدانی خبرنگار سفیر آبپخش آب رودخانه همچنان در حال بالا آمدن است و خطر آبگرفتگی روستای چم درواهی نیز وجود دارد.

jbn6_2.jpg

hla6_3.jpgzl7_4.jpg

hzgb_5.jpg