آخرین مطالب

شهردارآبپخش خبرداد؛از ناجیان مسافران سیلاب پل کلل دشتستان تقدیر میشود

به گزارش آفتاب آبپخش ، مهندس حسین عباسی شهردارآبپخش درگفتگویی بیان داشت ، به علت حضور درمرکز و دیدار با معاون وزیر کشور  برگزاری مراسم تجلیل از رئیس شورای شهرآبپخش، پرسنل شهرداری آبپخش ونیروهای مردمی درصحنه  که توانسته بودند جان مسافران را نجات دهند،  هفته آینده توسط  شهرداری آبپخش برگزار میشود

نتیجه تصویری برای حسین عباسی شهردار

دیروز و امروز بر اثر بارش های اخیر و سیل و آبگرفتی جاده ها و مسیرهای تردد، وضعیت در برخی نقاط استان بحرانی و محدودیت های رفت و آمدی برقرار شد.

به گزارش « آفتاب آبپخش»؛ یکی از این نقاط مسیر برازجان - آبپخش بوده است. اما نحوه برخورد افراد با این محدودیت های ترددی چگونه بوده است؟ آیا به هشدارها توجه کرده و سعی نموده اند با صبر و حوصله تا رفع خطر از عبور و مرور خوداری کنند؟

شواهد از این حکایت دارد که برخی بی توجه به شرایط موجود، اقدامی آنی کرده، خود و دیگران را به خطر انداخته اند. نمونه آن اتوبوس حامل ۴۰ سرنشین که از بوشهر به مقصد کرمانشاه در حال تردد بوده و با رسیدن به آبپخش و علارغم هشدارها به آب زده و بعلت فشار و حجم آب اتوبوس متوقف و خاموش شده است. این بی توجهی می رفت که قربانیان زیادی بگیرد اما با اقدام به موقع نیروهای آماده باش امدادی و یک راننده فدارکار این اتفاق نیفتاد.