آخرین مطالب

یادداشت مهدی نیکخواه،سیاست مسئولین استان، سیاست یکی به میخ و یکی به نعل است؟

به گزارش آفتاب آبپخش، یکی از فعالین فرهنگی اجتماعی شهر آبپخش مطلبی را به این پایگاه خبری تحلیلی ارسال کرده است:

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس رسمتی؛ باید گفت که طرح احداث کمربندی، قوانین استاندارد و نقشه کار کارشناسی شده می خواهد، نه اینکه کمربندی را در وسط تالاب، بستر رودخانه، زمینه ساز تخریب محیط زیست، تخریب نخلستان آب پخش که شاهراه اقتصادی این شهر است احداث کنید.
چرا از سازمان محیط زیست و جهاد کشاورزی موافقت گرفته نشده است؟
بلایی که سر مردم خوزستان و بوشهر و استان های جنوبی در اثر ریزگردهای کشنده آمده است که مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری وارد عمل شده اند، ناشی از چنین اقدامات ضد محیط زیستی می باشد.

جناب مهندس؛ چرا سیاست مسئولین استان، سیاست یکی به میخ و یکی به نعل است؟ برخی اقدامات، آتش فتنه و جنگ را در میان مردم روشن می کند.

جناب آقای رستمی؛
شما مدیر کل دولتی هستید که بیشترین رأی را در شهر آب پخش داشته است، پس مردم آب پخش را نسبت به دولتی که قصد کاندیداتوری در مرحله بعد دارد، بدبین نکنید تا دوباره شاهد این باشیم که رئیس‌جمهور محبوب ما جناب دکتر روحانی بر مسند دولت دوازدهم باشد با حمایت ما مردم آب پخش.

جناب آقای رستمی؛
شما مدیر کل یک سازمان مهم خدمت رسان به مردم هستید، کاری نکنید که مردم آب پخش به عملکرد مجموعه شما در استان بدبین شوند؛ که اگر چنین کردید و کمربندی را در باتلاق و محلی که از نظر زیست محیطی هیچگونه توجیحی ندارد اجرا نمودید، اولین مجموعه ای که در تیررس ناکارآمدی خواهد بود، مجموعه تحت مدیریت شما خواهد بود و بعد دولت و خدایی ناکرده مردم نسبت به نظام هم با این عملکرد، نا امید خواهند شد.
ما مردم آب پخش که اولین شهید انقلاب اسلامی در استان بوشهر را تقدیم انقلاب کرده ایم و در دوران دفاع مقدس این همه شهید تقدیم درخت تنومند انقلاب اسلامی کرده‌ایم، چه گناهی مرتکب شده‌ایم که اینگونه باید مورد کم لطفی و گاهاً غضب دولتیان و مجلسیان قرار بگیریم.
من این متن را مطمعناً در نامه‌ای برای تمامی سازمان ها، علی‌الخصوص دفتر مقام معظم رهبری ارسال خواهم کرد و تا آنجایی که بتوانم از مردم مظلوم شهر آب پخش امضا خواهم گرفت و مطمعن باشید این امضاها را نه از مسئولین می گیریم، بلکه این امضاها را از آنهایی می گیرم که سال های سال خود و پدرانشان جان کنده‌اند تا این طبیعت زیبا که منبع اصلی معیشتمان می‌باشد را به نسل ما رسانده‌اند.

جناب آقای رستمی؛
انتظار داریم که مسئولین از این سیاست بازی دست بردارند و بر مدار مردم داری بچرخند که همانا رضای خداوند در پی رضایت بندگانش حاصل می شود.

در پایان به عنوان یک شهروند آب پخشی دوست‌دار نظام و رهبری، به مسئولین به عنوان یک هم استانی توصیه می کنم که اگر قرار است کار احداث کمربندی را انجام دهند، تمام نکات فنی و کارشناسانه را در نظر بگیرند تا مثل سازنده پل قدیم کلل، همیشه خدا بیامرزی به پدر شماها برسد نه اینکه با یک اشتباه، لعن و نفرین ۲۵ هزار نفر شهروند آب پخشی برای همیشه پشت سر مسئولین باشد.
       و من الله توفیق
         مهدی نیکخواه
شهروند آب پخشی دوست دار شما