close
متخصص ارتودنسی
حضور موفق کارگردان جوان آبپخشی در سیزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر/تصاویر
<<صفحه اصلی


بیان مطالب ودیدگاهها


هیاهوی پوپولیسم،پوپولیست ها چگونه مردم را فریب می دهند

خسرودهقانی، آیا شورای شهر مستقل ممکن است؟

حسین نجفی، نقدی به سیرک بوشهر

هادی بحرینی،درباره حمایت اصلاح طلبان از روحانی

نصرالله شفیعی،راز و رمز استقبال وسیع مردم از «جمنا»


فرصت های طلایی توسعه شهر را نسوزانیم

یادداشت حسین الفت،بیمه چیست؟-آنچه باید در مورد بیمه ها در ایران بدانیم

رئيس جمهور آينده كيست؟




حضور موفق کارگردان جوان آبپخشی در سیزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر/تصاویر

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره استانی تئاتر معلولین با معرفی برگزیدگان در سالن دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

به گزارش « آفتاب آبپخش» هیئت داوران این جشنواره متشکل از شهرزاد شاکردرگاه، فرید میرشکار و مرتضی قائدپوری نتایج را به شرح زیر اعلام کردند:

بخش خیابانی:
طرح و ایده: بهمن تقی پور
بازیگری: مینا حردانی

بخش کودک:
بازیگری مرد همراه:
تقدیر: حبیب قاسمی (نمایش میوه ممنوعه)
برتر: علی جعفری (نمایش میوه ممنوعه)

بازیگری زن معلول جسمی حرکتی:
حدیث شهمرادی (نمایش میوه ممنوعه)

بازیگری مرد معلول ذهنی:
سوم مشترک: مهدی حاجی زاده (نمایش میوه ممنوعه) و رضا مطور (نمایش دم بریده)
دوم: مرتضی محمودی (نمایش میوه ممنوعه)
اول: عبدالحسین تردست (نمایش میوه ممنوعه)

کارگردانی:
مهرداد محسنی (نمایش میوه ممنوعه)

بخش صحنه ای بزرگسال:
بروشور:

مشترک پوریا بهرام نژآد (نمایش سوغات زخم) و فاطمه بشیری (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

طراحی لباس:
تقدیر: مریم محمودی (نمایش کمدی اکتشافات)
برتر: شیما رضایی (نمایش پارادوکس)

موسیقی:
نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

طراحی گریم:
شهربانو نیسنی (نمایش سوغات زخم)

طراحی صحنه:
نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

بازیگری زن همراه:
تقدیر: زهرا افیسی (نمایش کاتیس)
سوم: مشترک ناهید ثناگو (نمایش نقل طلایی) و طیبه بهزاد (نمایش سوغات زخم)
دوم: لیلا دمان (نمایش کاتیس)

بازیگری مرد همراه:
سوم: احسان خارگی (نمایش پارادوکس)
دوم: ایلیا فارسی مدان (نمایش کاتیس)
اول: پژمان برزگر (نمایش کمدی اکتشافات)

بازیگر معلول ذهنی:
تقدیر مشترک: فرشته هاخانی و منیژه رستمی (نمایش کاتیس)

بازیگر معلول ذهنی مرد:
سوم: مشترک مسعود زنده بودی ومحمد رضا حیدری (نمایش نقل طلایی)
دوم: علی فخرایی (نمایش کمدی اکتشافات)

جسمی حرکتی زن:
سوم: حمیده نصاری (نمایش کاتیس)
دوم: طاهره فتاح (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)
اول: فاطمه ارزنده (نمایش روایت یک اعتراف)

جسمی حرکتی مرد:
سوم: مشترک رسول محمودی و علی امیری نمایش (کمدی اکتشافات)
دوم: یاسر درتاج (نمایش پارادوکس)

ناشنوا:
حسن جمالی و یاس آرامی (نمایش پارادوکس)

نابینا زن:
سوم: رقیه رستم جبری (نمایش نقل طلایی)
دوم: زهرا رئیسی (نمایش کاتیس)
اول: حوریه بشیری (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

نابینا مرد:
تقدیر: سعید سبزی (نمایش کاتیس)
سوم: محمد غلامیان (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

نمایشنامه نویسی:
تقدیر: احسان احمدزاده (نمایش سوغات زخم)
سوم: نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

کارگردانی:
سوم: یونس رازقی پور (نمایش روایت یک اعتراف)
دوم: رسول محمودی (نمایش کمدی اکتشافات)
اول: نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

نمایش های برتر و راه یابی به جشنواره منطقه ای:
خیابانی: نمایش شوک (بهمن تقی پور)
کودک: نمایش میوه ممنوعه (مهرداد محسنی)
نمایش صحنه ای:
اول: نمایش پارادوکس (نیما رضایی)
دوم: کمدی اکتشافات (رسول محمودی)
سوم: روایت یک اعتراف (یونس رازقی پور)

 

 

 

 



ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی


پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش