close
متخصص ارتودنسی
حضور موفق کارگردان جوان آبپخشی در سیزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر/تصاویر
<<صفحه اصلی


روی خط ولایت

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال: در زمان حج مسئولان سعودی با وقاحت علیه جمهوری اسلامی حرف زدند/ تعطیل یا محدود کردن ظرفیت‌های ارتباطی ایران با مردم در حج، ترفند دولت سعودی است


بیان مطالب ودیدگاهها

درنگی برمعضل آب شرب شهرآبپخش/تابستان امسال هم گذشت اما.......




حضور موفق کارگردان جوان آبپخشی در سیزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر/تصاویر

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره استانی تئاتر معلولین با معرفی برگزیدگان در سالن دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

به گزارش « آفتاب آبپخش» هیئت داوران این جشنواره متشکل از شهرزاد شاکردرگاه، فرید میرشکار و مرتضی قائدپوری نتایج را به شرح زیر اعلام کردند:

بخش خیابانی:
طرح و ایده: بهمن تقی پور
بازیگری: مینا حردانی

بخش کودک:
بازیگری مرد همراه:
تقدیر: حبیب قاسمی (نمایش میوه ممنوعه)
برتر: علی جعفری (نمایش میوه ممنوعه)

بازیگری زن معلول جسمی حرکتی:
حدیث شهمرادی (نمایش میوه ممنوعه)

بازیگری مرد معلول ذهنی:
سوم مشترک: مهدی حاجی زاده (نمایش میوه ممنوعه) و رضا مطور (نمایش دم بریده)
دوم: مرتضی محمودی (نمایش میوه ممنوعه)
اول: عبدالحسین تردست (نمایش میوه ممنوعه)

کارگردانی:
مهرداد محسنی (نمایش میوه ممنوعه)

بخش صحنه ای بزرگسال:
بروشور:

مشترک پوریا بهرام نژآد (نمایش سوغات زخم) و فاطمه بشیری (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

طراحی لباس:
تقدیر: مریم محمودی (نمایش کمدی اکتشافات)
برتر: شیما رضایی (نمایش پارادوکس)

موسیقی:
نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

طراحی گریم:
شهربانو نیسنی (نمایش سوغات زخم)

طراحی صحنه:
نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

بازیگری زن همراه:
تقدیر: زهرا افیسی (نمایش کاتیس)
سوم: مشترک ناهید ثناگو (نمایش نقل طلایی) و طیبه بهزاد (نمایش سوغات زخم)
دوم: لیلا دمان (نمایش کاتیس)

بازیگری مرد همراه:
سوم: احسان خارگی (نمایش پارادوکس)
دوم: ایلیا فارسی مدان (نمایش کاتیس)
اول: پژمان برزگر (نمایش کمدی اکتشافات)

بازیگر معلول ذهنی:
تقدیر مشترک: فرشته هاخانی و منیژه رستمی (نمایش کاتیس)

بازیگر معلول ذهنی مرد:
سوم: مشترک مسعود زنده بودی ومحمد رضا حیدری (نمایش نقل طلایی)
دوم: علی فخرایی (نمایش کمدی اکتشافات)

جسمی حرکتی زن:
سوم: حمیده نصاری (نمایش کاتیس)
دوم: طاهره فتاح (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)
اول: فاطمه ارزنده (نمایش روایت یک اعتراف)

جسمی حرکتی مرد:
سوم: مشترک رسول محمودی و علی امیری نمایش (کمدی اکتشافات)
دوم: یاسر درتاج (نمایش پارادوکس)

ناشنوا:
حسن جمالی و یاس آرامی (نمایش پارادوکس)

نابینا زن:
سوم: رقیه رستم جبری (نمایش نقل طلایی)
دوم: زهرا رئیسی (نمایش کاتیس)
اول: حوریه بشیری (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

نابینا مرد:
تقدیر: سعید سبزی (نمایش کاتیس)
سوم: محمد غلامیان (نمایش دریا راز نگه دار خوبی نیست)

نمایشنامه نویسی:
تقدیر: احسان احمدزاده (نمایش سوغات زخم)
سوم: نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

کارگردانی:
سوم: یونس رازقی پور (نمایش روایت یک اعتراف)
دوم: رسول محمودی (نمایش کمدی اکتشافات)
اول: نیما رضایی (نمایش پارادوکس)

نمایش های برتر و راه یابی به جشنواره منطقه ای:
خیابانی: نمایش شوک (بهمن تقی پور)
کودک: نمایش میوه ممنوعه (مهرداد محسنی)
نمایش صحنه ای:
اول: نمایش پارادوکس (نیما رضایی)
دوم: کمدی اکتشافات (رسول محمودی)
سوم: روایت یک اعتراف (یونس رازقی پور)

 

 

 

 



ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی


پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش