آخرین مطالب

گردهمایی بزرگ مربیان کونگ فوتوآ جنوب کشور به میزبانی شهرستان کنگان برگزار شد+تصویر

به گزارش  آفتاب آبپخش،  حمیدرضا بنافی در گردهمایی بزرگ مربیان کونگ فو توآ جنوب کشور اظهار داشت:۱۸ اسفند به مناسبت روز بوشهر نماد صبر و استقامت  یکی از بزرگترین همایش هایمان را در آخرین روزهای سال ۹۵ برگزارکردیم که به جد میتوان…

بنافی با اشاره به اینکه بوشهر تنها استانی که در تمامی زیر مجموعه هیئت های  سبک توآ فعالیت دارد و قانونمند و طبق قوانین توآ کشور و فدراسیون عمل می کنند تصریح کرد؛  ما تنها مرجع خود را فدراسیون می دانیم ، پیشرفت و پیشبرد اهداف واقعی توآ از هر چیز برایمان با ارزشتر است .

9zzd_photo_2017-03-10_10-24-10.jpg

بنافی توآ کاران استان را به اتحاد و همدلی دعوت نمود و خاطرنشان کرد: از مسولیت اینجانب در استان بوشهر ۶ سال میگذرد ولی تا بحال حتی حکم ابلاغ  مسولیتی را ندیده ام چون از روز اول هدفم را خدمت به مجموعه دانستم و تا توان دارم چه با مدرک و چه بدون مدرک خدمتگذار توآ کاران وهمرزمانم خواهم بود و این بزرگترین افتخارم در جهت پیشرفت میباشد.

در ادامه احمدنژاد رئیس هیئت شهرستان کنگان بخاطر  همایش و مورد توجه قرار گرفتن شهرستان کنگان ابراز خرسندی نموده و ابراز داشت: جا دارد از حمیدرضا بنافی مسئول لایق توآ استان بخاطر تمامی زحماتش تشکر نمود و ایشان را لایقترین و دلسوزترین مسئول در سطح کشور می دانم .
و با اشاره به اینکه از بدو مسولیت بنافی  توآ استان در مسیر قانون و قانونمندی حرکت نمودهتصریح کرد:تا قبل از اینکه استاد بنافی کشتی طوفان زده توآ استان را هدایت کنند به جد میتوان گفت کمتر کسی در شهرستانها  میتوانست در هر زمینه چه گرفتن گواهی مربیگری، داوری، احکام فنی ، مسابقات ، استاژ و… شرکت کند و از چنین نعمت هایی بهره مند شود .
احمدنژاد افزود ؛ بنده در سه دهه فعالیتم به اندازه یکسال مسولیت ایشان مسابقه ، گردهمایی ، همایش ، دوره های داوری و مربیگری نرفته ام و به حق ایشان لایق بهترین ها هستند ، زبان توان تقدیر را ندارد و تنها میتوانم از خداوند برایش عاقبت بخیری و برای توآ کاران استان بوشهر صحت و سلامتی  را خواستار باشم.
همچنین آقایان کشاورز رئیس هیئت شهرستان جم و  پیشکسوت توآ استان آقای خارگی نیز تدارک چنین برنامه ای را از توان هر شخصی خارج خواندند و همینجا اجازه میخواهم بخاطر تمام زحمات  بزرگمرد توآ جناب بنافی  تقدیر و تشکر نماییم.

xx4w_photo_2017-03-10_10-46-12.jpg