آخرین مطالب

معتمدین هیئت اجرایی پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای آبپخش انتخاب شدند /تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش، بخشدار و رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاها بخش آب پخش، ضمن تقدیر و تشکر از قبول مسئولیت معتمدین هیأت اجرایی و اعضای اداری هیأت اجرایی و نطارت بر انتخابات گفت: انتخابات پیش رو که در تاریخ 29 اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد بایستی انتخاباتی سالم، شفاف و به دور از هر گونه حاشیه و با حضور حداکثری مردم باشد و لازمه تحقق این مهم رعایت اصل بی طرفی مجریان انتخابات می باشد.علی مردانلو بیان داشت: ستاد انتخابات دربخش آب پخش از ماه ها قبل آغاز به کار کرده و امروز با حضور شما معتمدین، اعضای اداری و هیأت نظارت، معتمدین هیات اجرایی پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای آب‌پخش انتخاب می شوند.
وی ضمن تبیین سیاست های ستاد انتخابات برای برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاها، خاطرنشان کرد: مسئولیت برگزاری انتخابات، بسیار مهم و حائز اهمیت است و کسانی که در برگزاری انتخابات حضور دارند هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی باید به وظیفه خود عمل کنند.
بخشدار آب‌پخش خواستار رعایت اصل بی طرفی توسط مجریان انتخابات شد و اظهار کرد: یکی دیگر از وظایف مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات، برنامه ریزی و تلاش به منظور حضور و مشارکت پرشور بیش از پیش مردم در انتخابات است. بخشدار آبپخش با بیان اینکه ستاد انتخابات با تمام توان از رای مردم صیانت خواهد کرد گفت: مردم ایران با حضور خود در انتخابات بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

مردانلو اظهار داشت: آگاه سازی، اعتمادآفرینی و افزایش رضایتمندی که در مجموع باعث افزایش سرمایه اجتماعی می شود، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم خواهد کرد و به همین خاطر مجریان انتخابات باید قانونگرایی و حرکت در مدار قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند.
مردانلو تأکید کرد: طبق برنامه زمانبندی ثبت نام کاندیداهای شوراهای اسلامی روستاها از 30 اسفند 95 تا 6 فرودین 96 در بخشداری انجام می گیرد و حتماً کاندیدا باید مدارک مورد نیاز را که در آگهی های ثبت نام ذکر شده است تهیه نمایند که یکی از این مدارک گواهی عدم سوء پیشینه است.
در پایان این جلسه با رأی گیری از معتمدین 7 نفر به عنوان اعضای اصلی و 5 نفر به عنوان اعضای علی البدل معتمدین هیأت اجرایی پنجمین دوره شوراهای اسلامی بخش آب پخش انتخاب شدند.