آخرین مطالب

یک شرکت آبپخشی بعنوان شرکت برتر فعال در پارس جنوبی انتخاب شد+عکس

مدیر خدمات شهری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر لزوم استفاده از ظرفیت پیمانکاران توانمند بومی استان بوشهر در پارس جنوبی پایتخت انرژی کشور تاکید کرد.

به گزارش  آفتاب آبپخش، محمد پاکدل در آئین تقدیر از فعالیت‌های شرکت نیرورسان با تاکید بر استفاده از ظرفیت پیمانکاران توانمند بومی اظهار داشت: شرکت نیرورسان آبپخش از منظم‌ترین شرکت‌های فعال در این منطقه است و شاهد اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و مصوبات در ماموریت‌های محوله به این شرکت هستیم.

وی با تقدیر از عملکرد شرکت نیرورسان در حوزه HSE خاطرنشان کرد: این شرکت در زمینه پدافند غیرعامل و همچنین مدیریت بحران نیز عملکردی درخشان داشته است.

مدیر خدمات شهری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تقدیر از مدیریت شرکت نیرورسان بیان کرد: مدیر جوان این شرکت توانسته به خوبی در راستای بهبود وضعیت برق منطقه گام بردارد.

پاکدل با اشاره به حساسیت بالای فعالیت در حوزه برق تصریح کرد: امیدواریم در آینده نیز شاهد توفیقات بیشتری در حوزه برق منطقه باشیم.

در مراسمی که در دفتر مدیر خدمات شهری منطقه ویژه پارس برگزار شد، شرکت نیرورسان آبپخش به عنوان شرکت برتر در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های محوله تقدیر شد.