انتزاع شهرهای استان بوشهر شایعه‌ای بی اساس است
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: انتشار مطلبی مبنی بر ایجاد استان جدید و انتزاع شهرهای استان‌های جنوبی از جمله ۲ شهرستان استان بوشهر شایعه‌ای بی اساس است.


به گزارش  آفتاب آبپخش، سید اسماعیل موسوی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مطرح شدن موضوع استان جدید در فضای مجازی، ضمن تکذیب این موضوع، آنرا شایعه‌ای بی اساس و غیر واقعی اعلام کرد و اظهار داشت: طرح این موضوع هیچگونه واقعیتی ندارد و کذب محض است و هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر جدا نمی‌شود.

وی با اشاره به برقراری تماس تلفنی با مدیرکل تقسیمات وزارت کشور تصریح کرد: در تماس با مدیرکل تقسیمات وزارت کشور، وی به‌شدت این موضوع را تکذیب کرد و در تماس با نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، آنها نیز موضوع تشکیل استان جدید و انتزاع شهرستان استان بوشهر را شایعه‌ای بی اساس و کذب اعلام کردند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با تاکید بر جلوگیری از انتشار موضوعات کذب و غیر واقعی در فضاهای مجازی تصریح کرد: از مدیران کانال‌ها و گروه‌های مجازی انتظار می‌رود با توجه به در پیش‌رو بودن انتخابات ۲۹ اردیبهشت از انتشار اخبار کذب و ترویج شایعات بی اساس خودداری کنند.

موسوی تاکید کرد: دفتر تقسیمات کشوری استانداری بوشهر  موضوعات مرتبط را رسماً از طریق سایت خبری استانداری بوشهر منتشر می‌کند.