آخرین مطالب

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف در آبپخش برگزار شد+تصاویر

آفتاب آبپخش،جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف به ریاست علی مردانلو بخشدار آبپخش برگزار شد. بخشدار آبپخش در ابتدای جلسه با تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رجب اظهار داشت:مراسم اعتکاف یکی از سنت های حسنه برای افرادی که اهتمام به خودسازی و زدودن گرد و غبار مادیات از…

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف به ریاست علی مردانلو بخشدار آبپخش برگزار شد.

6cd_11111111.jpg

بخشدار آبپخش در ابتدای جلسه با تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رجب اظهار داشت:مراسم اعتکاف یکی از سنت های حسنه برای افرادی که اهتمام به خودسازی و زدودن گرد و غبار مادیات از دلها و پیوستن به دریای بیکران معنویت و بهره مندی از فیوضات معنوی می باشد و معتکفین باید از این فرصت استفاده بهینه نمایند.

علی مردانلو افزود:لازم است محیط برگزاری مراسم اعتکاف آماده شود تا معتکفین در کمال آرامش از این فرصت معنوی استفاده نمایند.

وی از دستگاه های اجرایی بخش خواست با متولیان برگزاری مراسم اعتکاف همکاری لازم را داشته باشند.

امام جمعه آبپخش نیز در این جلسه اظهار داشت:دعای‌ ماه رجب، اعتکاف ماه رجب، نماز ماه رجب، همه وسیله یی‌ است برای‌ این که ما بتوانیم دل و جان خود را صفا و طراوتی‌ ببخشیم؛سیاهی‌ ها، تاریکی‌ ها و گرفتاری‌ ها را از خود دور کنیم و خودمان را روشن سازیم.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود:در سالیان گذشته استقبال خوبی از مراسم اعتکاف در آبپخش انجام شد و بخصوص خواهران حضور چشمگیری داشتند و امسال نیز انتظار می رود بر تعداد معتکفین افزوده شود.

لازم به ذکر است مراسم اعتکاف در آبپخش در مساجد نبی(ص) و صاحب الزمان(عج)جهت برادران و در مسجد رحمت جهت خواهران در روزهای ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند برای ثبت نام به مساجد مراجعه نمایند.

هزینه ثبت نام جهت شرکت در اعتکاف برای هر نفر ۳۰۰ هزار ریال می باشد.

zglh_2.jpg1pd4_33333.jpg