آخرین مطالب

افزایش چشمگیرتعداد دانش آموزان مسابقات علمی و فرهنگی وپذیرفته شدگان مدارس نمونه و تیزهوشان

به گزارش آفتاب آبپخش، رئیس آموزش و پرورش منطقه  آبپخش با بیان اینکه   که دو سال پیش (قبل از استقرار منطقه آبپخش و حضور بنده) تعداد دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی در مسابقات علمی و فرهنگی ۱۷ نفر و تعداد پذیرفته شدگان مدارس نمونه و تیزهوشان در مقطع راهنمایی ۲ نفر بود.

عبدالحمید تماری بیان داش ،به حول و قوه الهی و با تلاش و برنامه ریزی های انجام شده برای پیشرفت دانش آموزان منطقه تعداد راه یافتگان به مرحله استانی در مسابقات علمی و فرهنگی و ورزشی به ۷۵ و تعداد پذیرفته شدگان در مقطع راهنمایی مدارس نمونه و تیزهوشان به ۲۶ رسید. در سال گذشته چهار نفر نیز به مرحله کشوری مسابقات عملی راه یافتند.

در سال جاری تا اکنون تعداد دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی فقط در مسابقات فرهنگی و ورزشی ۳۲۹ نفر می باشد که در حال آماده کردن آن عزیزان برای شرکت در مسابقات هستیم.
برای موفقیت دانش آموزان در آزمون نمونه و تیزهوشان نیز کلاس های تقویتی و تست برگزار شده تا ان شاالله شاهد موفقیت دانش آموزان عزیز منطقه باشیم
وی درپایان خاط نشان کرد،کلاس های کنکور و تقویت بنیه علمی دانش آموزان سال سوم و چهارم دبیرستان نیز از مهرماه شروع شده که با توجه به آمار تعداد کلاس ها و دانش آموزان تحت پوشش از مناطق همجوار جلوتر هستیم