آخرین مطالب

آقای نامزد حرکت کن! ترافیک کاندیداهای شورای شهر در مراسم‎های عزا

به گزارش آفتاب آبپخش،شهر آبپخش با جمعیتی بالای20 هزار نفر هر روز متاسفانه شاهد مرگ و میرهای متعددی هستیم که این مرگ میرها و مراسمات فاتحه مکانی خوب برای بعضی از نامزدهای انتخاباتی برای تبلیغ های یواشکی هستیم .


نتیجه تصویری برای آفتاب آبپخش خبرویژه

از سوی دیگر هر نامزد همراه با هیات همراه خود موقع ورود و خروج از مسجد باعث ایجاد  صحنه های جالب هستند و همراهانی که برای خوب جلوه دادن فرد مورد نظر خود وی را به دیگران معرفی می کنند که در بعضی مواقع این سلام و علیک ها شاهد ترافیک سنگینی درون مسجد هستیم.

از سوی دیگر بعضی از نامزدها برای مدت طولانی مسئول خوش آمدگویی در مقابل درب مسجد هستند و خود را صاحب عزا می داند.

این حرکات نامزدها که هرساله با توجه به نزدیک شدن انتخابات برای مردم خسته کننده و عادی شده است و به خیال نامزدها این حرکات ثمر بخش خواهد بود.

در بعضی از مواقع در یک مسجد بالای 10 نامزد حضور دارند که این حرکت بسیار جالب است که مردم نمی دانند آمده اند مراسم تحریم،! یا یک متینگ انتخاباتی است براستی خانواده عزادار چه فکری می کنند؟!!!

از سوی دیگر در بعضی از محافل همراهان نامزدها قاری مجلس می شوند که این حرکت دیگر نوبر است و فقط در این روزها چاره ای ندارند که میکروفن را به دست بگیرند و برنامه های خود را  به مردم بدهند.

این حرکت مختص شهر آبپخش نیست و در همه جای کشور این رسم در بین کاندیدها رواج دارد و بیشتر وقت مراسم‎های فاتحه‏ خوانی مختص به ورود و خروج نامزدهای انتخاباتی می شود.