آخرین مطالب

انتقاد رئیس اداره گاز آبپخش،از اداره آبفا/دستگاه های حفار با اداره گاز هماهنگ باشند

آفتاب آبپخش؛رئیس اداره گاز آبپخش گفت:رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز الزامی است و شهروندان باید در استفاده از این نعمت خدادادی جوانب احتیاط را رعایت کنند.
http://www.ettehadkhabar.ir/files/1394/09/8960602_2600.jpg

وی افزود: ارائه خدمات گاز و گازرسانی به منازل مردم از اقداماتی است که تأثیرات فراوانی در افزایش سطح رفاه عمومی جامعه و رفاه شهروندان دارد و با تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر شرکت گاز استان بوشهر در سال‌های اخیر خدمات ارزشمندی در این راستا ارائه شده است.

نظری یادآور شد: افزایش رضایت مردم مهم‌ترین اولویتی است که مسئولان شرکت گاز استان به آن توجه دارند و تمامی اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر به‌منظور افزایش سطح رضایت‌مندی مردم صورت گرفته است.

رئیس اداره گاز آبپخش از آمادگی کارشناسان اداره گاز برای رسیدگی به مشکلات شهروندان خبر داد و ابراز داشت:کارشناسان اداره گاز بدون اخذ هر گونه وجهی در اسرع وقت در خدمت شهروندان و دستگاه های حفار هستند.

نظری خاطرنشان کرد:ایمنی و سلامت همه هدف ماست و تنها دعدغه ما در حال حاضر حفاری های بدون هماهنگی با اداره گاز است که بارها و بارها باعث برخورد با لوله گاز گردیده ولی الحمدوالله انفجاری رخ نداده وختم بخیر شده که آخرین مورد آن در روز سه شنبه بالاتر از  میدان شهرداری که با بی توجهی مالک منزل شخصی راننده بیل مکانیکی و متاسفانه اداره آبفا آبپخش  رخ داد.