خطاب یه شهردار آبپخش، این بساط را برچین!!!
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

نصب بنر به تعداد زیاد باعث ایجاد بی‌نظمی در سطح شهر شده، استندهای تبلیغاتی به صورت سلیقه‌ای استفاده می‌شود و نظارتی بر آن‌ها وجود ندارد.نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی، تبریک مناسبت‌ها و انتصاب‌ها در  آبپخش هر روز بیشتر می‌شود و ما هر روزه شاهد افزایش داربست‌ها در میادین اصلی و خیابان‌های  شهر هستیم.

به گزارش آفتاب آبپخش،متاسفانه امروزه زیبایی شهری یکی از عناصری است که فقر شدید آن در شهر آبپخش  باعث رنجش شدید شهروندان شده و تاثیر زیادی بر روحیه و رفتارهای اجتماعی آنان گذاشته است.زیبا بودن و زشت بودن محل زندگی و کار تاثیر بسزایی در روحیه افراد دارد و مسئولان شهری  آبپخش در راس آن شهردار و اعضای شورای شهر باید با فراهم کردن محیطی آرام و زیبا به جلب رضایت شهروندان بپردازند.جدای از تبریک به مدیران تازه منصوب شده از تابلوهای بزرگ و کوچکی که محصولات و خدمات مختلف را تبلیغ می‎کنند و حتی تبریک به قبول شدگان کنکور در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را نیز نباید از یاد ببریم که چهره زشتی را به شهر بخشیده است.

قانونی سفت و سنگین برای جلوگیری از افزایش نصب داربست های تبلیغاتی وضع شود

یکی از شهروندان  که ، از رانندگان خط سواری آبپخش، از افزایش نصب داربست‌ها جهت نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در این شهر انتقاد کرد و گفت: مسئولان شهری در راس شهردار و اعضای شورای شهر باید با مصوب کردن قانونی سفت و سنگین از افزایش نصب داربست‌های تبلیغاتی در شهر جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در سطح میادین، تقاطع‌ها و خیابان‌ها چهره زشتی را به این شهر بخشیده است، افزود: مسئولان زیبا سازی شهری علاوه بر برخورد با عوامل نصب کنندگان بنرها و پرده‌های تبلیغاتی به زیباسازی شهر بپردازند.

وی به خطر افتادن جان شهروندان را از آسیب‌های نصب داربست‌های تبلیغاتی در سطح شهر دانست و به عنوان یک شهروند  آبپخشی از همشهریان خود خواست از نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در میادین و خیابان‌های شهر پرهیز کنند.

عدم دانش و تخصص لازم در مدیران شهری باعث افزایش نصب داربست‎های تبلیغاتی و بنرهاست

یکی دیگر از شهروندان ، دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی با بیان اینکه در سطح شهر  آبپخش  سر را به هر سو که برگردانی گونه‌ای از آگهی و تابلوهای تبلیغاتی را در سطح شهر مشاهده می‌کنیم، گفت: نصب داربست‌های تبلیغاتی از نظر اقتصادی برای معدود افرادی سودآوری دارد اما آرامش روانی و دیداری شهروندان را کاملاً بر هم زده و زیان‌های روحی و روانی زیادی را به شهروندان تحمیل می‌کند.

وی نبود دانش و تخصص لازم در بین مدیران شهری در زمینه زیباسازی شهری را  باعث افزایش نصب داربست‌های تبلیغاتی، بنرها و پرده‎های تبلیغاتی در سطح شهر  آبپخش دانست و اظهار کرد: مسئولان زیبا سازی شهرداری آبپخش از افزایش قارچ گونه نصب داربست‌ها و بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در شهر جلوگیری کرده و مانع از بخشید چهره زشت به این شهر گردند.

دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی تصریح کرد: پر شدن جیب یکی دو کانون تبلیغاتی نباید فدای حقوق شهروندان  آبپخشی شود بلکه مسئولان زیباسازی شهری باید به فکر جلب رضایت شهروندان با استفاده از فراهم کردن محیطی آرام و زیبا باشد.

وی گفت: سیمای هر شهر بازتابنده باورها و اندیشه‌های مردم شهر است و امید است که شهرداری با تمام پتانسیل و با استفاده از نظر کارشناسان مجرب و رعایت حقوق شهروندان و با کمک دستگاه‌های ذیربط دستورالعمل تبلیغات شهری را تهیه و اجرایی کند