آخرین مطالب

خطاب یه شهردار آبپخش، این بساط را برچین!!!

نصب بنر به تعداد زیاد باعث ایجاد بی‌نظمی در سطح شهر شده، استندهای تبلیغاتی به صورت سلیقه‌ای استفاده می‌شود و نظارتی بر آن‌ها وجود ندارد.نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی، تبریک مناسبت‌ها و انتصاب‌ها در  آبپخش هر روز بیشتر می‌شود و ما هر روزه شاهد افزایش داربست‌ها در میادین اصلی و خیابان‌های  شهر هستیم.

به گزارش آفتاب آبپخش،متاسفانه امروزه زیبایی شهری یکی از عناصری است که فقر شدید آن در شهر آبپخش  باعث رنجش شدید شهروندان شده و تاثیر زیادی بر روحیه و رفتارهای اجتماعی آنان گذاشته است.زیبا بودن و زشت بودن محل زندگی و کار تاثیر بسزایی در روحیه افراد دارد و مسئولان شهری  آبپخش در راس آن شهردار و اعضای شورای شهر باید با فراهم کردن محیطی آرام و زیبا به جلب رضایت شهروندان بپردازند.جدای از تبریک به مدیران تازه منصوب شده از تابلوهای بزرگ و کوچکی که محصولات و خدمات مختلف را تبلیغ می‎کنند و حتی تبریک به قبول شدگان کنکور در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را نیز نباید از یاد ببریم که چهره زشتی را به شهر بخشیده است.

قانونی سفت و سنگین برای جلوگیری از افزایش نصب داربست های تبلیغاتی وضع شود

یکی از شهروندان  که ، از رانندگان خط سواری آبپخش، از افزایش نصب داربست‌ها جهت نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در این شهر انتقاد کرد و گفت: مسئولان شهری در راس شهردار و اعضای شورای شهر باید با مصوب کردن قانونی سفت و سنگین از افزایش نصب داربست‌های تبلیغاتی در شهر جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در سطح میادین، تقاطع‌ها و خیابان‌ها چهره زشتی را به این شهر بخشیده است، افزود: مسئولان زیبا سازی شهری علاوه بر برخورد با عوامل نصب کنندگان بنرها و پرده‌های تبلیغاتی به زیباسازی شهر بپردازند.

وی به خطر افتادن جان شهروندان را از آسیب‌های نصب داربست‌های تبلیغاتی در سطح شهر دانست و به عنوان یک شهروند  آبپخشی از همشهریان خود خواست از نصب بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در میادین و خیابان‌های شهر پرهیز کنند.

عدم دانش و تخصص لازم در مدیران شهری باعث افزایش نصب داربست‎های تبلیغاتی و بنرهاست

یکی دیگر از شهروندان ، دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی با بیان اینکه در سطح شهر  آبپخش  سر را به هر سو که برگردانی گونه‌ای از آگهی و تابلوهای تبلیغاتی را در سطح شهر مشاهده می‌کنیم، گفت: نصب داربست‌های تبلیغاتی از نظر اقتصادی برای معدود افرادی سودآوری دارد اما آرامش روانی و دیداری شهروندان را کاملاً بر هم زده و زیان‌های روحی و روانی زیادی را به شهروندان تحمیل می‌کند.

وی نبود دانش و تخصص لازم در بین مدیران شهری در زمینه زیباسازی شهری را  باعث افزایش نصب داربست‌های تبلیغاتی، بنرها و پرده‎های تبلیغاتی در سطح شهر  آبپخش دانست و اظهار کرد: مسئولان زیبا سازی شهرداری آبپخش از افزایش قارچ گونه نصب داربست‌ها و بنرها و پرده‌های تبلیغاتی در شهر جلوگیری کرده و مانع از بخشید چهره زشت به این شهر گردند.

دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی تصریح کرد: پر شدن جیب یکی دو کانون تبلیغاتی نباید فدای حقوق شهروندان  آبپخشی شود بلکه مسئولان زیباسازی شهری باید به فکر جلب رضایت شهروندان با استفاده از فراهم کردن محیطی آرام و زیبا باشد.

وی گفت: سیمای هر شهر بازتابنده باورها و اندیشه‌های مردم شهر است و امید است که شهرداری با تمام پتانسیل و با استفاده از نظر کارشناسان مجرب و رعایت حقوق شهروندان و با کمک دستگاه‌های ذیربط دستورالعمل تبلیغات شهری را تهیه و اجرایی کند