آخرین مطالب

امسال اعزام به مرقد مطهر امام(ره) نداریم/ تشریح برنامه مراسم ارتحال امام(ره) در بوشهر

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: امسال اعزام کاروان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) در روز 14 و 15 خرداد نخواهیم داشت و برنامه های متنوعی در سطح استان با حضور سخنرانان ویژه برنامه ریزی خواهد شد.


به گزارآفتاب آبپخش،صرالله شفیعی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در نشست هماهنگی 14 و 15 خرداد، گفت: امام خمینی(ره) هویت اصلی جامعه هستند و بدون نام خمینی جمهوری اسلامی ایران هیچ تفسیری ندارد.

دبیر برگزاری سالروز ارتحال امام(ره) با بیان اینکه مدیریت و تداوم انقلاب با نام و آرمان های امام است، اظهار کرد: هرگاه در جامعه احساس کردیم که مبانی امام(ره) در حال فراموشی است باید بدانیم انقلاب اسلامی از محتوای اصلی خود فاصله گرفته و برای حفظ نظام و انقلاب باید به اندیشه های امام(ره) توجه ویژه ای داشته باشیم.

شفیعی افزود: امام خمینی (ره) در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اثاری دارد  که برخی افراد بدون توجه به این آثار فکر می کنند سیاست یعنی دروغ، در حالی که اینگونه نیست  و می توان سیاست مدار بود سالم اندیشید و سالم عمل کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: همه آموزه های این امام بزرگوار برای جامعه کنونی درس است و در هر جایگاهی که قرار داریم نباید بگذاریم نام امام(ره) فراموش شود.

وی عنوان کرد: امروز دست هایی هستند که می خواهند آرمان های امام(ره) فرامو شود و خطر تحریک اندیشه های این امام بزرگوار بسیار زیاد است و مسئولین و دست اندر کاران و بخصوص مردم با حضور در صحنه های مختلف می توانند از این اقدام که بحران فکری است جلوگیری کنند.

دبیر برگزاری سالروز ارتحال امام(ره) با بیان اینکه امسال سالگرد ارتحال امام(ره) در ایام ماه مبارک رمضان است، ابراز کرد: امسال اعزام کاروان به مرقد مطهر امام خمینی (ره) در روز 14 و 15 خرداد نخواهیم داشت و برنامه های متنوعی در سطح استان با حضور سخنرانان ویژه برنامه ریزی خواهد شد.

شفیعی اذعان کرد: با همکاری دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی مستقر در استان برنامه های فرهنگی، مذهبی، علمی، آموزشی و نشست های مختلفی با موضوع و محوریت امام(ره) در ایام 14 و 15 خرداد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دفترچه برنامه های اجرایی 14 و 15 خرداد تنظیم و اعلام خواهد شد، تصریح کرد: بر اساس هماهنگی هایی که صورت گرفته است مراسم ارتحال حضرت امام(ره) در حسینیه عاشقان ثارالله بعد از برگزاری محفل انس با قرآن برگزار خواهد شد.