آخرین مطالب

رئیس ستاد انتخابات بخش آبپخش خبرداد،انتخابات شوراهای روستاهای آبپخش تاییدشد

به گزارش آفتاب آبپخش،مردانلو از تایید انتخابات شوراهای روستاها خبر داد و گفت:راجع به روند برگزاری انتخابات در شورای روستایی هیچ گونه اعتراضی به بخشداری و هیئت اجرایی بخش ارسال نشد.وی افزود:در حوزه شهری؛کاندیداهای شهر اعتراضاتی داشتند که در فرمانداری و هیئت اجرایی شهرستان رسیدگی شد.

بخشدار آبپخش با تبریک حماسه حضور مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ابراز داشت: به فضل الهی همانطور که پیش بینی می شد این انتخابات؛ در لبیک به ندای مقام معظم رهبری جهت حضور پرشور بدون کوچکترین خدشه امنیتی و با حضور غرورآفرین ملت عزیز ایران و حد نصابی بالاتر از تمامی انتخاباتها به پایان رسید و موجب سربلندی و اقتدار بیش از پیش نظام اسلامی شد.


وی بیان داشت:حضور و همکاری خوب بانیان امنیت؛ نیروی انتظامی، سپاه، بسیج  و سربازان گمنام امام زمان(عج) برای حفاظت از امنیت انتخابات کم نظیر بود و به لطف الهی در کمال آرامش این مهم انجام شد.

بخشدار آبپخش خاطرنشان کرد: ازدحام جمعیت با صفهای طولانی حاکی از احساس مسئولیت مردم عزیز ایران در قبال سرنوشت کشور و این همایش سیاسی مردم نمایشگاهی بزرگ برای اقتدار و عظمت ایران اسلامی بود.

مردانلو تاکید کرد: قطعا دولت منتخب با برنامه ریزی های خوبی که خواهد داشت و با انجام دغدغه های مهم کشور و مردم حلاوت و شیرینی آن را به ملت ایران خواهد چشاند.

رئیس ستاد انتخابات بخش آبپخش با تقدیر از عملکرد کلیه عوامل اجرایی و نظارتی بخش ابراز داشت: در بخش آبپخش با همکاری خوب مدیران دستگاه های اجرایی، نیروی انتظامی،بسیج و هیئت های نظارت شورای نگهبان و شوراهای اسلامی انتخابات برگزار شد و با حضور گسترده و مثال زدنی مردم خونگرم بخش به سرانجام مطلوب رسید.

مردانلو از تایید انتخابات شوراهای روستاها خبر داد و گفت:راجع به روند برگزاری انتخابات در شورای روستایی هیچ گونه اعتراضی به بخشداری و هیئت اجرایی بخش ارسال نشد.

وی افزود:در حوزه شهری؛کاندیداهای شهر اعتراضاتی داشتند که در فرمانداری و هیئت اجرایی شهرستان رسیدگی شد.

رئیس ستاد انتخابات بخش آبپخش بیان داشت:تمامی شعبات اخذ رای به موقع شروع به کار کرده و آنلاین بودند و هیچ گونه کمبود تعرفه هم نداشتیم.

مردانلو از افزایش رای دهندگان در بخش و شهر خبر داد و اظهار داشت:تعداد کل برگ های رای ماخوذه(اعم از آرای صحیح و باطله ماخوذه)در انتخابات سال نود و دو،۱۲۲۳۳ بوده و همین رقم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سالجاری ۱۳۱۷۵ رای بوده که افزایش ۷/۷ درصدی را نشان می دهد.

وی افزود:کل آرای شهر آبپخش در سال نود و دو؛۹۴۷۱ رای بوده و همین رقم در سال ۹۶ به ۱۰۷۲۴ رای یعنی معادل ۱۳ درصد افزایش یافته است.

بخشدار آبپخش با اشاره به شعار سال ۹۶ اظهار داشت:سال ۹۶ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال نامیده شده و باید تمام تلاش ما صرف تحقق شعار سال شود و مدیران محترم دستگاه های اجرایی بخش باید در حوزه کاری خود برای تحقق این شعار سعی و تلاش کنند.