آخرین مطالب

درانتخاب اولویت های شهر وانتخاب شهردارآینده با جلب راى اكثريت اعضاى شورا اقدام می کنیم

آفتاب آبپخش،با توجه به نقش خود به عنوان چشمان نظاره گر افکار عمومی و عملکرد مسئولین، از اعضای منتخب شورای پنجم سعی کرده است مردم و مخاطبان را در جریان رویکرد، برنامه ها و اهداف آنها قرار بدهد...

مهندس فرخ عباسی منتخب اول شورای شهرآبپخش در گفتگویی بیان داشت،ابتدا عرض سلام دارم خدمت همه مردم ایران اسلامی و بویژه مردم همیشه در صحنه آبپخش،فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه بندگی را خدمت همه مسلمان جهان تبریک عرض می کنم.پيش از هر مطلبى باید از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رأی تقدیر و تشکر کنم،چرا که حماسه ای بی بدیل را برای کشور ،وشهر آبپخش ترسیم کردند. 
مهندس عباسی بیان داشت، طرح سند چشم انداز 4 و20ساله برای شهر آبپخش،اجرای طرح شورایاری ها،تقسیم عادلانه امکانات شهری در محلات سه گانه،و....186 برنامه فرهنگی واجتماعی ورزشى و ...دردست ارائه داریم، وامیدواریم با اجماع اکثریت شورای پنجم شهر وبهره مندی از دیگر برنامه های اعضا محترم شورا و با بيان اينكه اكثريت اين بار هم صدا تا پايان با هم هستيم بتوانیم خدمت صادقانه ایی برای همشهريان گراميمان رقم بزنیم. 
منتخب اول شورای شهرآبپخش گفت ، دربحث انتخاب شهردارآینده نیز با همراهی وهم فکری دیگر اعضا،اصلح ترين انتخاب را برای 4سال آینده شهررقم بزنیم.