درانتخاب اولویت های شهر وانتخاب شهردارآینده با جلب راى اكثريت اعضاى شورا اقدام می کنیم
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آبپخش،با توجه به نقش خود به عنوان چشمان نظاره گر افکار عمومی و عملکرد مسئولین، از اعضای منتخب شورای پنجم سعی کرده است مردم و مخاطبان را در جریان رویکرد، برنامه ها و اهداف آنها قرار بدهد...

مهندس فرخ عباسی منتخب اول شورای شهرآبپخش در گفتگویی بیان داشت،ابتدا عرض سلام دارم خدمت همه مردم ایران اسلامی و بویژه مردم همیشه در صحنه آبپخش،فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه بندگی را خدمت همه مسلمان جهان تبریک عرض می کنم.پيش از هر مطلبى باید از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رأی تقدیر و تشکر کنم،چرا که حماسه ای بی بدیل را برای کشور ،وشهر آبپخش ترسیم کردند. 
مهندس عباسی بیان داشت، طرح سند چشم انداز 4 و20ساله برای شهر آبپخش،اجرای طرح شورایاری ها،تقسیم عادلانه امکانات شهری در محلات سه گانه،و....186 برنامه فرهنگی واجتماعی ورزشى و ...دردست ارائه داریم، وامیدواریم با اجماع اکثریت شورای پنجم شهر وبهره مندی از دیگر برنامه های اعضا محترم شورا و با بيان اينكه اكثريت اين بار هم صدا تا پايان با هم هستيم بتوانیم خدمت صادقانه ایی برای همشهريان گراميمان رقم بزنیم. 
منتخب اول شورای شهرآبپخش گفت ، دربحث انتخاب شهردارآینده نیز با همراهی وهم فکری دیگر اعضا،اصلح ترين انتخاب را برای 4سال آینده شهررقم بزنیم.