آخرین مطالب

امام جمعه آبپخش: سند 2030 به دنبال حذف فرهنگ جهاد و شهادت است

امام جمعه شهر آبپخش گفت: دشمن در سند 2030 به دنبال حذف فرهنگ جهاد و شهادت است به نوعی که می‌خواهد درب فرهنگ جهاد، شهادت و انقلاب در آموزش و پرورش بسته شود.

به گزارش  آفتاب آبپخش، حجت‌الاسلام خداداد رضایی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر آبپخش شهرستان دشتستان اظهار داشت: بنیان  حوادث تروریستی که از ساخته‌ها و فرآورده‌های دنیای استکبار است بر پایه شرارت و قتل است که حضرت امام راحل در وصیتنامه‌شان رژیم آمریکا را تروریسم به ذات معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری حوادث تروریستی تهران یک ترقه‌ای بیش نبود، افزود: مردم ما از این ترقه‌ها نمی‌ترسند اما این یک هشدار بود که برخی دهه شصت را فراموش و تجاهل نکنند.

امام جمعه شهر آبپخش تصریح کرد: این حرکت تروریستی در ادامه همان حوادث دهه ۶۰ است و امروز که در اقتدار بیشتری قرار داریم، این اتفاق‌ها هیچ ضربه‌ای وارد نمی‌کند و از مقابله با استکبار جهانی و آمریکا عقب‌نشینی نخواهیم کرد. 

وی با اشاره به سند ۲۰۳۰ یادآور شد: با این سند دشمن، راه نفوذ به کشور را برای خود گشوده است و به نوعی می‌خواهند که درب فرهنگ جهاد، شهادت و انقلاب در آموزش و پرورش بسته شود.