آخرین مطالب

واکنش امام جمعه آبپخش باحضور مهاجرین افغانستانی وپاکستانی در آبپخش

حجت الاسلام رضایی  درباره حضور افاغنه وپاکستانی ها گفت: طی گزارش نیرو انتظامی بخش آبپخش متاسفانه بعضی خانواده ها برای کسب درآمد بیشتر خانه های خود را به این مهاجرین بیگانه به صورت دسته جمعی اجاره می دهند و حضور این مهاجرین بدون مجوز در آبپخش مخالفم و معتقدم اتباع بیگانه جامعه ما هم از لحاظ بهداشتی وامنیتی به خطر می اندازند،وی خواستار همکاری بیشتر  مردم بخش آبپخش با نیروهای نظامی اطلاعاتی و امنیتی شد.

نتیجه تصویری برای عکس امام جمعه آبپخش رضایی

حجت‌الاسلام خداداد رضائي در  نماز جمعه امروز آب‌پخش با دعوت خود و نمازگزاران به رعايت تقوا اظهار داشت: تقوا سپر نجات انسان از آتش جهنم است و انسان را به بهشت مي‌رساند

امام جمعه آبپخش از  مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد وخواستار حضور پرشور آنان در این راهپیمایی شد.

و ادامه داد مردم براي عمل به وظيفه سياسي و ديني خود در راهپيمايي شركت کنند. رضائي خاطرنشان كرد: تمام مردم آزاده جهان با فكر مردم فلسطين زندگي مي‌كنند و هرگاه نياز باشد، حاضرند به خيابان‌ها بيايند و انزجار خود را از رژيم غاصب صهيونيستي اعلام كنند. وي تصريح كرد: قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است و همه بايد براي آزادي قدس تلاش كنند.

لازم به ذکر است راهپیمایی روز قدس در آبپخش،روز جمعه دوم تیر ماه ساعت ۱۱/۳۰ دقیقه از مقابل فرماندهی انتظامی تا مصلی نماز جمعه(مسجد رحمت)برگزار خواهد شد.