آخرین مطالب

شهروندان: آبفا اصولی تر عمل کند؛ نارضایتی مردم از توزیع ناعادلانه آب در آبپخش

اگرچه همه بر کمبود آب واقف بوده و اعتقاد دارند صرفه جویی و مصرف بهینه می بایست در دستور کار قرار بگیرد اما عدم توزیع عادلانه آب موجب شده تا مردم از شرکت آبفا گلایه مند بوده و شهروندان در برخی مناطق  آبپخش برای تامین نیازهای آبی خود دچار دردسر شوند.

به گزارش  آفتاب آبپخش، مردم  آبپخش از توزیع آب در نقاط مختلف این شهر گلایه داشته و آن را عادلانه نمی دانند.

برخی شهروندان  آبپخشی طی تماسی اعلام داشتند شرکت آبفای  آبپخش در توزیع آب شرب عادلانه رفتار نکرده و به همین دلیل قطعی آب در برخی محلات شهر آبپخش بیش از بعضی مناطق دیگر است.

گفته می شود در برخی محلات آبپخش آب به صورت یک روز درمیان وصل بوده و فشار آب در این محلات به حدی پایین و ضعیف است که مردم با مشکلات متعددی برای ذخیره آب مواجه هستند.

از طرفی برخی شهروندان آبپخشی اذعان می دارند به دلیل فشار بسیار پایین آب، پمپ های آنان دچار صدمه شده و قادر به آبگیری نیستند.

به طور کلی گفته می شود شرکت آبفای  آبپخش برنامه مشخص و مدونی برای جیره بندی و تقسیم عادلانه آب نداشته و به همین دلیل شهروندان آبپخشی در مناطق مختلف از چنین روندی ناراحت و ناراضی هستند.

به نظر می رسد شرکت آب و فاضلاب  آبپخش می بایست برنامه ریزی دقیق تر و اصولی تری برای تامین آب شرب مناطق مختلف  آبپخش انجام داده و مانع از نارضایتی مردم شود.

همچنین این شرکت می بایست در راستای تقویت شبکه های آبرسانی تلاش بیشتری به خرج دهد تا با جبران کاهش فشار آب، مردم بتوانند در روزهایی که آب در لوله ها جریان دارد، به راحتی آبگیری نمایند.


اگرچه همه بر کمبود آب واقف بوده و اعتقاد دارند صرفه جویی و مصرف بهینه می بایست در دستور کار قرار بگیرد اما عدم توزیع عادلانه آب موجب شده تا مردم از شرکت آبفا گلایه مند بوده و شهروندان در برخی مناطق آبپخش برای تامین نیازهای آبی خود دچار دردسر شوند.