آخرین مطالب

امام جمعه آبپخش/من دارم فریاد این مردم را به گوش شما می رسانم /گوش شنوا داشته باشید

حجت‌الاسلام خداداد رضایی روز قدس از روزهای مهم در جهان اسلام است که با دستور حضرت امام خمینی (ره) به منظور دفاع از مردم مظلوم فلسطین محقق شد و همه ساله شاهد حضور بی‌نظیر مردم در مراسمات روز جهانی قدس هستیم.


امام جمعه آبپخش بیان داشت،بار دیگر قدرت و عظمت خداوند متعال به‌دست فرزندان غیور این ملت به رخ جهانیان کشیده شد، دلاورمردان مقتدر نیروهای مسلح و امنیتی توانستند با همبستگی و اراده مستحکم و هدایت‌های رهبری معظم انقلاب کشور عزیزمان را از عناصر پلید تکفیری پاکسازی نمایند و سپاه پاسداران عزیز انقلاب اسلامی با مجاهدت و  توانمندی و صلابت با شلیک موشک‌های خود لرزه بر اندام دشمنان این ملت انداخت.

حجت‌الاسلام خداداد رضایی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش، گفت: حق شناسی از ایران مقتدر اسلامی و این فرزندان دارم، این قدرت اسلامی است که توانست این تروریسم را از بین برده و با موشک قدرت خود را نشان دهد.

وی اضافه کرد: این ها همه به برکت وحدت اسلامی و وحدت جهان اسلام است، پاسداشت خون های پاک شهدا و صیانت از راه امام راحل است، من از تمام عزیزان که با ارسال موشک توانستند قدرت ایران اسلامی را حفظ کنند.

امام جمعه آبپخش گریزی به مسئله کم آبی آبپخش زد وبیان داشت،بنده خدایی می گفت، درنوبت آبدهی محلات نزدیک به یکساعت در آفتاب کنار کنتر آب نشسته ام لحظه شماری می کنم برای آب، مسولین استانی وشهرستانی من دارم فریاد این مردم را به گوش شما می رسانم  گوش شنوا داشته باشید برای رفع مشکل مردم  ، شما وظیفه دارند مشکلات آبدهی مردم را بررسی وحل کنید.