آخرین مطالب

ستاد ثبت نام مدارس منطقه آبپخش برای سال تحصیلی 97/ 96 تشکیل و فعالیت آن آغاز شده است

به گزارش آفتاب آبپخش،رییس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت ستاد ثبت نام مدارس در این منطقه برای سال تحصیلی 97/ 96 تشکیل و فعالیت آن آغاز شده است

به گزارش آفتاب آبپخش،عبدالحمید تماری ثبت نام و باز گشایی مدارس را زیر مجموعه پروژه مهر از اولویتهای برنامه ریزی ذکر کرد. پروژه مهر از 20خرداد آغاز و تا پایان مهر 97 ادامه خواهد داشت.

وی افزود:در این چارچوب شیوه ها و برنامه ها در زمینه ثبت نام دانش آموزان به مدارس منطقه اعام شده و در این ارتباط مشکلی وجود ندارد.


رییس آموزش وپرورش منطقه آب پخش پول کتاب و بیمه دانش آموزان را تنها مبلغی دانست که والدین باید در زمان ثبت نام پرداخت کنند و ادامه داد پرداخت این مبلغ تنها مبلغ اجباری محسوب می شود که باید مدیران مدارس مطالبه آن را از والدین داشته باشند.

رییس ستاد ثبت نام داش آموزان افزود: تحویل کتابهای مقاطع ابتدایی ، پیش دانشگاهی و فنی حرفه ای بر عهده آموزش و پرورش است .هر پرداختی با موضوع فعالیتهای اردویی ، سرویس و فعالیتهای فوق برنامه به هیچ وجه در مدارس اجباری نیست و توصیه می شود مدیران در زمان ثبت نام هیچ وجهی از والدین دریافت نکنند .

تماری افزود: در صورت عملکرد مدرسه بر خلاف موارد اعلام شده تذکر و برخورد قانونی حتمی است.

عبدالحمید تماری اضافه کرد: دریافت شکایتهای مردمی به صورت حضوری ، کتبی و تلفنی و از طریق سامانه می باشد که البته بسیار کم گزارش شده است.