آخرین مطالب

انتقاد شدید امام جمعه آبپخش نسبت به بدحجابی خانم ها هنگام ورزش

به گزارش آفتاب آبپخش،امام جمعه  آبپخش با انتقاد شدید نسبت به بدحجابی  خانم ها هنگام ورزش(چمن مصنوعی)، گفت: متاسفانه  طی گزارش های دریافتی حضور این افراد از نظر بی‌حجابی و بدحجابی درتاثیرگذار بوده و اثرات منفی داشته است. ما معتقدیم باید رعایت اصول و معیارهای فرهنگ موجود جامعه در این ملاحظات انجام شود؛ چراکه این امر جزو حقوق مردم است و نباید خدشه‌دار شود.

حجت‌الاسلام خداداد رضایی در آیین نماز وحدت‌بخش عبادی سیاسی جمعه در آبپخش با توصیه خود و سایر حاضران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: رعایت تقوای الهی به معنای عمل به واجبات و دوری از معاصی و منکرات و آنچه خداوند ما را از انجام آن نهی کرده می‌باشد.

خطیب جمعه آبپخش: در ارتباط با اهمیت عمل به دستورات خداوندبیان داشت ،  عمل به دستورات الهی و واجبات دین مبین اسلام باعث محبوبیت انسان‌ها نزد خداوند متعال می‌شود و سعادت دنیا و آخرت انسان‌ها در قبال این موضوع است.

حجت الاسلام رضایی،با اشاره به اینکه به مسولین امر تذکرات لازم را داده ام،ولی متاسفانه   نظارت کافی بر رعایت هنجارهای جامعه توسط زنان هنگام ورزش در چمن های مصنوعی شهر نمی شود گفت: حضور  این خانم ها  که با بی‌حجابی و بدحجابی انجام می‌شود و به نظر ما عدم رعایت حجاب باعث می‌شود که حضور آنها فسادانگیز باشد و در حوزه اخلاق، هنجارها و ارزش‌های اجتماعی تاثیرات منفی بگذارد.

وی بیان داشت، به هیچ وجه مخالف حضور و  ورزش کردن بانوان نیستیم ، ولی اعتقاد داریم باید حفظ حریم وحرمت ها درجامعه اسلای حفظ شود.و پیشنهاد میکنم با توجه به هزینه های که که برای احداث این مراکز چمن مصنوعی صورت گرفته دور این مراکز را دیوار کشی کنند، تا خانم ها نیز به راحتی بتوانند به ورزش بپردازند

ایشان درپایان تاکید کرد با توجه به اینکه تذکرات لازم به مسولین مربوطه را داده ام، اگر همین رویه ادامه داشته باشد شخصا دشتور تعطیلی زمین های چمن مصنوعی را می دهم.