آخرین مطالب

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش /افتتاح پایگاه سنجش سلامت درمنطقه آبپخش

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: 1 پایگاه سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی و کلاس  اولی در منطقه راه اندای شده و ازامروزدهم تیرماه فعالیت خود را آغاز کرد         

به گزارش آفتاب آبپخش، اسماعیل کوه کلیوزاده در آیین افتتاح طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان افزود: پیش بینی می شود در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی سال 97/96 بیش از 500نفر نو آموز پیش دبستانی و کلاس اولی مورد ارزیابی قرارگیرند.


معاون اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش از فعالیت 10  نفرکادر اجرایی در  پایگاه سنجش سلامت و آمادگی رودکی منطقه  خبرداد و اظهارکرد: دوره آموزشی – توجیهی به مدت 48 ساعت در راستای  اجرای اصولی برای کاد اجرایی طرح سنجش برگزار شده است.

وي تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های موجود و برنامه ریزی های صورت گرفته، سعی شده تا شرایطی فراهم شود که والدین و دانش آموزان کمترین مشکل و توقف را در پایگاه های سنجش داشته باشند.

معاون اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش با بیان اینکه مدیران مدارس موظفند نو آموزان کلاس اولی را در سامانه سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی ثبت نام کنند تاکید کرد: والدین دانش اموزان از مراجعه حضوری جهت ثبت نام به پایگاه های سنجش خودداری کنند.

کوه کلیوزاده  گفت : پیش بینی می شود بیش از500 هزار نو آموز پیش دبستانی به پایگاه های سنجش مراجعه کنند.

وی افزود تنها یک  پایگاه سنجش سلامت در شهر آب پخش راه اندازی شده است که این پایگاه در نوبت شیفت صبح به صورت تخصصی فعالیت می کند، و روزانه 28 نفر را سنجش می نمایند.