آخرین مطالب

فرمانده انتظامی بوشهر: عامل قتل‌های شب گذشته در دشتستان خودکشی کرد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شب گذشته در شهرستان دشتستان دو شهروند را با ضرب گلوله به قتل رسانده بود، با شلیک یک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد.


به گزارش  آفتاب آبپخش، سردار حیدرعباس زاده ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اواخر شب گذشته فردی به هویت نامعلوم با شلیک چندین گلوله فردی به هویت «م، الف» را به قتل رسانده سپس جسد را در خودرویی در محل پمپ بنزین بنداروز رها کرده و متواری می شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

وی افزود: کمی پس از این حادثه فردی دیگر به هویت «الف ، ص» ۳۷ ساله در نزدیکی روستای کلل دشتستان به ضرب گلوله کشته و قاتل متواری می‌شود.

عباس‌زاده تصریح کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان و انجام تحقیقات میدانی عامل هر دو قتل به هویت «م ، ک» کمتر از یک ساعت پس از حادثه شناسایی و مخفیگاه‌های احتمالی وی در شهر برازجان به کنترل پلیس درآمد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه ناامن شدن محیط شهر برازجان برای قاتل باعث فرار وی به سمت شهر گناوه شد، خاطرنشان ساخت: در شهر گناوه نیز قاتل که حضور پلیس را هر لحظه به خود نزدیک‌تر می‌دید با شلیک یک گلوله به سر خود به زندگیش پایان داد.

گفتنی است علت حادثه احتلافات قبلی و شخصی بین قاتل و مقتولین بوده و سلاح به‌کار رفته در هر دو قتل و خودکشی به همراه ۱۶ فشنگ کشف شد.