آخرین مطالب

شروع دور دوم آبیاری نخیلات شبکه آبپخش از امروز

 

به گزارش آفتاب "آبپخش، سید مهدی موسوی با اعلام این خبر افزود : دور دوم آبیاری نخیلات شبکه آبپخش از بالادست شبکه از امروز 29 تیر ماه آغاز گردید


 

وی گفت : این در حالیست که ادامه دور اول آبیاری که از اردیبهشت ماه سالجاری آغاز گردیده بود در نقاط انتهایی در مناطق دشتی اسماعیل خانی و خمیسی در حال انجام می باشد که انتظار می رود در سریع ترین زمان ممکن آبیاری دور اول به اتمام برسد .

مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر اظهار داشت : با توجه به کاهش حجم آب مخزن سد رئیسعلی دلواری و گرمای بی سابقه هوا و تبخیر شدید آب کشاورزان عزیز با همکاری مامورین توزیع آب نسبت به اجرای آبیاری نخیلات خود اقدام و نهایت صرفه جویی را در دستور کار خود قرار داده تا انشاءا... نسبت به ذخیره سازی آب در مخزن سد جهت ادامه آبیاری پس از برداشت محصول باشیم .

سید مهدی موسوی عنوان کرد : همکاری باغداران در اجرای صحیح تقویم آبیاری و رعایت قانون توزیع عادلانه آب به منظور جلوگیری از اختلال در روند آبیاری و برداشت غیر مجاز

توسط افراد سودجو بسیار مهم و اثر گذار خواهد بود و پرداخت به موقع آب بهاء از سوی باغداران نیز قطعاً موجب انجام خدمات بیشتر و بهتر در شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر خواهد شد.