آخرین مطالب

آتش در اسکله بندر کنگان مهار شد/۱۳ لنج تجاری در آتش سوخت+تصاویر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آتش‌سوزی در اسکله بندر کنگان با تلاش ۵ ساعته مهار شد که بر اساس آمارهای اولیه ۱۳ لنج تجاری در این حادثه خسارت دید.

به گزارش آفتاب آبپخش،محمدمهدی بنچاریبا بیان اینکه شناورهای امداد و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر پس از حادثه آتش‌سوزی به اسکله بندر کنگان اعزام شدند اظهار داشت: 4 شناور امداد و نجات و آتش‌خوار اداره کل بنادر و دریانوردی پس از وقوع آتش‌سوزی به بندر کنگان اعزام شد.

وی با اشاره به اعزام 2 شناور آتش‌خوار فتح‌المبین و نجف به محل آتش‌سوزی بندر کنگان خاطر نشان کرد: دو ناجی 8 و 18 نیز در عملیات اطفاء حریق مشارکت داشتند که دقایقی پیش این آتش مهار شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان اینکه خسارت وارده به اسکله و شناورها در دست بررسی است افزود: بر اساس ْآمارهای اولیه حدود 13 لنج تجاری در این حادثه صدمه دیدند.

بنچاری با بیان اینکه دو شناور تجاری صدمه دیده حامل کالای تجاری بودند گفت: مابقی شناورها فاقد بار بودند که با تلاش 5 ساعته آتش مهار شد.

وی از تشکیل ستاد مدیریت بحران در کنگان خبرداد و افزود: برای بررسی موضوع آتش‌سوزی در اسکله بندر کنگان  و شناورهایی که دچار حادثه شدند ستاد مدیریت بحران در این بندر تشکیل شده است.