آخرین مطالب

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان: دستگیری سارقان مسلح خودرو در زمان کمتر از یک ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان: دو نفر اعضای باند سرقت مسلحانه خودرو کمتر از یک ساعت بعد از وقوع سرقت توسط پلیس دستگیر شدند.


به گزارش  آفتاب آبپخش، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر، سرهنگ سید جواد رضوی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: شخصی در نیمه شب پنجشنبه گذشته به قصد استراحت در سه راهی روستای قلعه سفید در کنار جاده خودروی خود را پارک می کند؛ که در همین حین دو نفر راکب موتورسیکلت با سر و صورت پوشیده وی را با اسلحه کلاش تهدید و خودروی وی را سرقت می کنند.

وی بیان داشت: با تماس این فرد به مرکز فوریت های پلیسی 110، ماموران انتظامی  کلانتری شهر دالکی که نزدیکی محل وقوع حادثه در حال گشت زنی بودند در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و با توجه به اقدام به موقع  ماموران گشت انتظامی، سارقان مجبور شدند خودروی سرقتی،  موتورسیکلت و اسلحه خود را در مسیر رها و با استفاده از تاریکی شب اقدام به فرار کردند.

سرهنگ رضوی گفت: کاراگاهان پلیس آگاهی از طریق موتوریسکلت به جامانده سارقان هویت یکی از آنها را که دارای سوابق متعدد کیفری بود  شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش وی را دستگیر و به مرکز پلیس انتقال دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان عنوان داشت: این متهم در بازجویی اولیه پلیس به سرقت مذکور با همدستی فردی به نام "رسول-ی" اعتراف کرد که ضمن هماهنگی با مقام قضایی همدست سارق دستگیر و هر دوی آنها در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است