آخرین مطالب

رئیس کل دادگستری استان بوشهر:خبرهای خوبی درباره پرونده مضاربه صوری در راه است

رئیس کل دادگستری استان بوشهر می گوید: با پایان‌یافتن تحقیقات، به زودی خبرهای خوبی درباره پرونده مضاربه صوری میلیاردی در بوشهر به مردم می‌دهیم.


به گزارش آفتاب آبپخش، علی جمادی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیشترین جرائم اتفاق افتاده در استان بوشهر مربوط به اختلافات فردی مانند ضرب و جرح‌های عمدی و غیرعمدی، توهین، افترا و نشر اکاذیب است که از نظر آمار در صدر رسیدگی به جرائم قرار دارد.

وی افزود: پیشگیری از وقوع جرم و آگاهی‌سازی و آگاهی‌رساندن به مردم در اولویت کاری دستگاه قضایی قرار دارد و در روابط کاری و معاملاتی و خصوصی هرجا که نیاز باشد در کنار مردم و برای مردم رسیدگی می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر تصریح کرد: تا جایی که بتوانیم تلاش می‌کنیم پرونده‌های کیفری در رابطه با اختلافات مردم تشکیل نشود.

وی  با بیان این که در رابطه با حفظ حقوق بیت‌المال جزء استان های برتر کشور هستیم،عنوان کرد: موضوع حفظ بیت‌المال به صورت ویژه در دستور کار دادگستری استان بوشهر قرار دارد که در همین راستا شورای حفظ حقوق بیت المال هم در مرکز استان و هم در شهرستان‌ها فعال شده است .

این مقام مسوول گفت: در مجموع به دنبال فعال‌ترکردن این شورا هستیم تا کمترین تعرضات به بیت‌المال را داشته باشیم و مردم هم  به عنوان کمک کار اصلی ما در این سیر و روند قرار گیرند.

وی درباره پرونده مضاربه صوری میلیاردی در بوشهر، عنوان کرد: با توجه به تعداد زیاد شاکیان این پرونده اقدامات خوبی صورت گرفته و خوشبختانه الان روند تحقیقات مقدماتی رو به اتمام است و در آینده‌ای نزدیک در دادگاه رسیدگی و منتهی به صدور حکم خواهد شد.