آخرین مطالب

کشف بیش از 24 کیلوگرم موادمخدر در باک خودرو

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد اعضای یک باند تهیه و توزیع موادمخدر دستگیر و 24 کیلوگرم تریاک کشف شد.


به گزارشآفتاب آبپخش، و به نقل از روابط عمومی مرکز اطلاع رسانی پلیس استان بوشهر، عبدالله خسروانی بعد از ظهر امروز اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی به صورت ویژه، یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر حمل و قاچاق مواد فعالیت داشتند را شناسایی کردند. 

وی افزود: ابتدا با شروع تحقیقات و انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی مستمر و بررسی موضوع توسط ماموران این پلیس عوامل باند، شیوه و شگرد و همچنین نحوه فعالیت آنان مورد بررسی قرار گرفت که مشخص گردید، سرکرده باند شخصی به نام اردلان  الف ساکن یکی از استان‌های هم‌جوار است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر تصریح کرد: سرکرده باند با همکاری دیگر اعضاء قصد انتقال مواد مخدر از استان فارس به استان خوزستان از مسیر استان کهکیلویه و بویر احمد را داشت که در این راستا ماموران انتظامی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهکیلویه و بویر احمد، یک دستگاه خودروی سایپا را در محور گچساران شناسایی و متوقف کردند. 

وی گفت: در بازرسی از خودرو مقدار 24 کیلو و 700 گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در محفظه باک خودرو جاساز شده بود کشف، سرکرده باند دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.