آخرین مطالب

پیام بخشدار آب پخش به مناسبت هفته دولت

آفتاب آبپخش،در هفته دولت امسال نیز تعداد 18 پروژه با اعتباری بالغ بر 92 میلیارد ریال در سطح بخش افتتاح می‌شود که سبب دلگرمی بیشتر اهالی فهیم بخش به خدمات نظام اسلامی خواهد شد. لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روزکارمند به همه دولتمردان و کارکنان دولت از بذل توجه استاندار محترم بوشهر، مدیران استانی و فرماندار محترم دشتستان در خدمت به اهالی شریف بخش آب‌پخش قدردانی نمایم.


هفته دولت که یادآور خدمات صادقانه شهیدان رجایی و باهنر است اکنون درحالی فرا می‌رسد که دولت تدبیـر و امیـد تحت حمایت مقام معظم رهبـری با خدمات ارزشمندی چهـار سال نخست خود را به پایان رسانده است. گفتمان تدبیر و امیـد که در سال 92 با حمایت مردم ایران آغـاز شد آرامش، امیـد و نشـاط را در حوزه داخلی به ارمغان آورد و با تثبیت حقوق هسته‌ای ایران در مذاکرات، جایگاه کشور را در عرصه بین المللی بهبود بخشید. دولت یازدهم هژمونی ایران هراسی را در هم شکست و برخلاف القائات دروغ دشمنان،کشورمان را نه عامل تهدید و ستیزه جویی بلکه مطالبـه گر صلح و دوستی معرفی کرد.
ایجاد ثبات اقتصادی و مهار تورم 40 درصدی و تک رقمی نمودن آن، جهت‌دهی رشد منفی اقتصادی به رشد مثبت، پیشی گرفتن صادرات غیر نفتی از واردات بعد از 4 دهه، همسان نمودن برداشت کشور از ذخایر میادین مشترک گازی با کشور همسایه، بازگرداندن تولید و صادرات نفت به وضعیت پیش از تحریم‌ها و بازگشت ایران به جایگاه خود در بازار جهانی نفت، اجرای طرح تحول نظام سلامت و بیمه نمودن اقشار آسیب پذیر فاقد بیمه، نوسازی ناوگان هوایی برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی تنها بخشی از خدمات برجسته دولت یازدهم در طول چهارسال عمر خدمتگزاری است.
در بخش آب‌پخش نیز دولت تدبیر و امید طی چهارسال خدمت نخست خود خدمات خوبی به یادگار گذاشته است. احداث 8 زمین چمن مصنوعی، احداث 3 ساختمان دهیاری، سرشماری نخیلات غیرمجاز و تعیین حق آبه برای آنان، اجرای پایلوت 170 هکتاری آبیاری نوین نخیلات، احداث پروژه‌های آموزشی، آسفالت و بازگشایی معابر شهری و روستایی، نوسازی شبکه آبرسانی شهری، احداث بوستان های امید و پارک کودک، احداث 51 دستگاه ترانس و توسعه برق شهری و روستایی، برق رسانی به روستای بندمحمدعبداله، آبرسانی به روستاهای فاقد آب آشامیدنی بندمحمدعبداله و گناوکان، بهسازی معابر روستاهای فاقد دهیاری، گازرسانی به روستاهای پایین بخش، احداث خانه عالم، استقرار ادارات از جمله نمایندگی فنی و حرفه ای، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان و ارتقاء نمایندگی آموزش و پرورش به اداره از جمله این خدمات است.
در هفته دولت امسال نیز تعداد 18 پروژه با اعتباری بالغ بر 92 میلیارد ریال در سطح بخش افتتاح می‌شود که سبب دلگرمی بیشتر اهالی فهیم بخش به خدمات نظام اسلامی خواهد شد. لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روزکارمند به همه دولتمردان و کارکنان دولت از بذل توجه استاندار محترم بوشهر، مدیران استانی و فرماندار محترم دشتستان در خدمت به اهالی شریف بخش آب‌پخش قدردانی نمایم.