آخرین مطالب

امام جمعه آبپخش در خطبه های نماز عید قربان: حفظ و تقویت جهت گیری و روحیه انقلابی نهادینه شود

به گزارش آفتاب آبپخش،نماز عید سعید قربان حضور گسترده مردم آبپخش به امامت حجت الاسلام خداداد رضایی  در مصلی این شهر اقامه شد.


حجت الاسلام  رضایی امام جمعه آبپخش با تبریک هفته دولت اسلام ستيزي، تواضع و دوري كردن از تجمل را ويژگي هاي شهيدان رجايي و باهنر عنوان کرد و گفت: این دو شهید بهترین الگو برای مسؤولان و شخصیت‌های اجرایی و مدیریتی هستند

امام جمعه آبپخش،همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت گیری و روحیه انقلابی، تکیه بر ظرفیت ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاستهای اقتصاد مقاومتی،و سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه، توصیه کردند.

امام جمعه آبپخش بیان داشت، امید مردم فقط با ارائه گزارش، تقویت نخواهد شد بلکه مردم به دنبال عمل، و نتیجه عملی، صحبت ها هستند.: ارائه گزارش عملکرد، موجب امیدواری مردم به آینده خواهد شد. البته باید دقت شود که در این گزارش ها، آمارها دقیق و بدور از اغراق باشند.


رضایی خاطرنشان کرد،، دولتمردان را به پرهیز از دو قطبی کردن جامعه با شعارها و دعواهای سیاسی سفارش کردند و گفتند: جناح بندیهای سیاسی اشکالی ندارد اما نباید جامعه را به دو قطب تبدیل کرد زیرا این کار موجب دل زدگی و خستگی مردم و شکننده شدن محیط جامعه می شود.