آخرین مطالب

عاملان تیراندازی در برازجان دستگیر شدند/ انهدام باند سارقان مسلح

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقان مسلح در شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: عاملان تیراندازی در شهر برازجان دستگیر شدند.


به گزارش آفتاب آبپخش، سردار خلیل واعظی  اظهار داشت: نیروی انتظامی در راستای ایجاد و توسعه امنیت در نقاط مختلف استان تلاش ویژه‌ای دارد و در این راستا طرح‌ها و برنامه‌های مختلف و متنوعی اجرا می‌شود.

وی از دستگیری عاملان تیراندازی در شهر برازجان خبر داد و اضافه کرد: در پی تیراندازی سرنشینان یک خودروی سواری و مجروح شدن دو نفر در دشتستان، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و اقدامات لازم برای تحقیقات میدانی و تجزیه و تحلیل موضوع انجام شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که ضاربان در تیراندازی دارای سوابق متعدد کیفری، جرایم اخلاقی و سرقت هستند و اخیرا اقدام به سرقت یک دستگاه موتور سیکلت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: عاملان تیراندازی پس از شناسایی و هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان همراه با یک قبضه سلاح غیرمجاز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان از دستگیری هشت نفر اعضای باند سارقان مسلح در شهرستان دشتستان خبر داد و بیان کرد: در پی وقوع سرقت مسلحانه خودروی یکی از شهروندان کارگروه ویژه ای با محوریت پلیس آگاهی تشکیل و تلاش گسترده ای برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.

وی افزود: با تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس آگاهی و همکاری سایر یگان های انتظامی اعضای باند و سرکرده آن که یک قاتل فراری بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: متهمان در مواجهه با شواهد و قرائن ارائه شده از سوی مأموران پلیس به ارتکاب سرقت مسلحانه خودرو با سرکردگی شخصی به نام «ف-پ» (قاتل فراری) اعتراف کردند.  

فرمانده انتظامی استان بوشهر تاکید کرد: در ادامه تلاش ها سر دسته باند به همراه خودرو سرقتی در یکی از شهرستان‌های هم‌جوار در مخفیگاهش دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.