آخرین مطالب

در جلسه شورای بهداشتی بخش آبپخش برگزار شد /تصاویر

جلسه شورای بهداشتی بخش آبپخش به ریاست بخشدار و با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در بخشداری آبپخش برگزار شد.

به گزارش آفتاب آبپخش،بخشدار آبپخش در این جلسه اظهار داشت:سلامت و امنیت دو نعمت ارزشمند در جامعه است که تمامی نهادها و دستگاه ها باید برای تحقق آن تلاش کنند.

علی مردانلو افزود:البته آحاد جامعه نیز باید برای ارتقای سلامت تلاش کنند و با متولیان این امر همراهی نمایند.

بخشدار آبپخش بر ساماندهی دستفروشان و کنترل جمعیت سگهای ولگرد تاکید کرد و ابراز داشت:متاسفانه افزایش جمعیت سگهای ولگرد و عدم ساماندهی دستفرشان باعث ایجاد وضعیتی نامناسب در شهر شده است که انتظار دارم متولیان امر با جدیت پیگیری نمایند.

مردانلو تسریع در اتمام پایگاه بهداشتی محله قلایی شهر آبپخش را خواستار شد و افزود: تسریع در احداث خانه بهداشت چم تنگ،تسریع در احداث ساختمان اورژانس جاده ای از دیگر مطالبات جدی است که امیدواریم با تلاش مسئولان بهداشت و درمان شهرستان محقق شود.

وی اضافه کرد: واگذاری خانه بهداشت روستای بنار سلیمانی به دهیاری این روستا نیز موضوعی است که امیدوارم با مساعدت مسئولان بهداشت و درمان تحقق یابد.


رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این جلسه اظهار داشت:مبحث سلامت،از مهمترین مسائل هر جامعه ای است و باید با حساسیت و جدیت نسبت به آن اهتمام داشت.

حسین دارابی افزود:طرح های خوبی برای ارتقای نظام سلامت و خدمت رسانی به مردم اجرا شده و یا در حال اجراست و انشاءالله در آینده نیز طرح های جدیدی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به خدمات مرکز جامع سلامت آبپخش اظهار داشت:خوشبختانه مرکز سلامت آبپخش از فعالترین مراکز شهرستان است و کارکنان آن خدمات خوبی به مردم ارائه می دهند که موجب رضایتمندی مردم شده است.

وی تصریح کرد:البته تلاش می کنیم با اقزایش خدمات میزان رضایتمندی مردم را افزایش دهیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ آبپخش خبر داد و افزود:این پایگاه با زیربنای ۸۵ متر مربع در نزدیکی مرکز جامع سلامت احداث می شود.

دارابی از تکمیل خانه بهداشت محله قلایی در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز داشت:ساختمان خانه بهداشت محله قلایی در حال اجراست و بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که انشاءالله در آینده ای نزدیک تکمیل و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی افزود:خانه های بهداشت روستاهای چم تنگ و چهاربرج نیز در آینده ای نه چندان دور احداث می شوند.