آخرین مطالب

فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد دستگیری قاتل کمتر از 6 ساعت در برازجان

پس از شناسایی کامل متهم، تمام مکان‌هایی که امکان داده شد که متهم به قتل در آنجا سکونت گزیده و یا امکان بازگشت به آنجا داشته باشد تحت نظر قرار گرفت.


فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس شهرستان دشتستان موفق شد فردی که کمتر از شش ساعت قبل، اقدام به از بین‌بردن فرد دیگری با اسلحه گرم کرده بود، دستگیر کند.

به گزارش 
آفتاب آبپخش، سردار خلیل واعظی اظهار داشت: ظهر روز شنبه پلیس شهرستان دشتستان در جریان قتلی قرار گرفت که ضارب یا ضاربین با استفاده از اسلحه گرم، فردی را از پای درآورده بودند.


وی افزود: متعاقب این اتفاق، تیمی از کارگاهان برجسته پلیس آگاهی مامور بررسی موضوع و شناسایی عامل یا عاملین این قتل شدند که در اولین گام، سعی کردند مشاهدات میدانی را مو به مو تفسیر کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: پس از شناسایی کامل متهم، تمام مکان‌هایی که امکان داده شد که متهم به قتل در آنجا سکونت گزیده و یا امکان بازگشت به آنجا داشته باشد تحت نظر قرار گرفت.

واعظی بیان کرد: کمتر از شش ساعت از وقوع این قتل، قاتل که بر اساس درگیری از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود در مراجعه مجدد به برازجان و کلینیکی برای درمان پای تیرخورده‌اش در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: متهم با اعتراف صریح به قتل انجام شده، آن را زائده اختلافات شخصی طرفین ذکر کرد.