مسئولان مقابل زورگویی‌های آمریکا بایستند/توانمندی های دفاعی و موشکی ایران غیرقابل مذاکره است
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

به گزارش آفتاب آبپخش، حجت‌الاسلام  خداداد رضایی  امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر آبپخش اظهار داشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تنها مرجع قانونی است که تاکنون بارها پای‌بندی جمهوری اسلامی ایران به تعهدات برجام را تایید کرده و هرگونه اظهار نظری خارج از این سازمان فاقد وجاهت قانونی و عرفی در حوزه بین الملل است.


وی بیان کرد: پاسخ ایران اسلامی به سیاست های خصمانه امریکا در خصوص تروریستی اعلام‌کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان گونه که مسوولان بلند پایه کشور اعلام کرده اند جدی، قاطع،کوبنده و پشیمان‌کننده است.

امام جمعه  آبپخش بیان داشت : سپاه پاسدان یک نهاد انقلابی و برخواسته از بین مردم است و همواره مایه عزت و اقتدار ملت و پیشگام در مبارزه با استکبار و ایادی آنها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به هجمه های اخیر بر علیه دستگاه قضا و شایعات نادرست علیه قوه مقننه گفت: همه این نوع فعالیت‌ها از طرف دشمنان این نظام به دلیل اقدامات اخیر دستگاه قضا برای مقابله با فتنه‌گران و مفسدان اقتصادی است اما قوه قضاییه باید بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای با تمام قوا در مقابل با کسانی که دست‌درازی به بیت‌المال کرده‌اند، ایستادگی کند و به شایعات و اعتراضات و مخالفت‌های غیرمنطقی دیگران اعتنایی نکند.

امام جمعه  آبپخش با تبریک به مناسبت روز تربیت بدنی، بیان کرد: یکی از عواملی که در سلامت جسم و روان تأثیر مثبت دارد ورزش است و همه مردم به ورزش باید اهتمام داشته باشند.