آخرین مطالب

مسئولان مقابل زورگویی‌های آمریکا بایستند/توانمندی های دفاعی و موشکی ایران غیرقابل مذاکره است

به گزارش آفتاب آبپخش، حجت‌الاسلام  خداداد رضایی  امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر آبپخش اظهار داشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تنها مرجع قانونی است که تاکنون بارها پای‌بندی جمهوری اسلامی ایران به تعهدات برجام را تایید کرده و هرگونه اظهار نظری خارج از این سازمان فاقد وجاهت قانونی و عرفی در حوزه بین الملل است.


وی بیان کرد: پاسخ ایران اسلامی به سیاست های خصمانه امریکا در خصوص تروریستی اعلام‌کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان گونه که مسوولان بلند پایه کشور اعلام کرده اند جدی، قاطع،کوبنده و پشیمان‌کننده است.

امام جمعه  آبپخش بیان داشت : سپاه پاسدان یک نهاد انقلابی و برخواسته از بین مردم است و همواره مایه عزت و اقتدار ملت و پیشگام در مبارزه با استکبار و ایادی آنها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به هجمه های اخیر بر علیه دستگاه قضا و شایعات نادرست علیه قوه مقننه گفت: همه این نوع فعالیت‌ها از طرف دشمنان این نظام به دلیل اقدامات اخیر دستگاه قضا برای مقابله با فتنه‌گران و مفسدان اقتصادی است اما قوه قضاییه باید بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای با تمام قوا در مقابل با کسانی که دست‌درازی به بیت‌المال کرده‌اند، ایستادگی کند و به شایعات و اعتراضات و مخالفت‌های غیرمنطقی دیگران اعتنایی نکند.

امام جمعه  آبپخش با تبریک به مناسبت روز تربیت بدنی، بیان کرد: یکی از عواملی که در سلامت جسم و روان تأثیر مثبت دارد ورزش است و همه مردم به ورزش باید اهتمام داشته باشند.