آخرین مطالب

فرمانده سپاه استان بوشهر: ۳۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی تخصیص یافت

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی را یکی از ماموریت‌های سپاه استان بوشهر دانست و گفت: در این زمینه ۳۰ میلیارد تومان اعتباردر قالب قرارگاه محرومیت‌زایی تخصیص یافته است.

به گزارش  آفتاب آبپخش، سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست فرماندهان سپاه استان بوشهر با استاندار، با تبریک انتصاب گراوند به عنوان استاندار و قدردانی از تلاش استاندار پیشین به ویژگی‌های استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در استان بوشهر  در ابعاد استراتژیکی، اقتصادی، فرهنگی و دیگر حوزه‌ها وجود دارد شاید در دیگر استان‌ها وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه یک سوم جمعیت استان بوشهر بسیجی هستند افزود: حضور قشرهای مختلف جمعیت استان بوشهر در ماموریت‌ها و برنامه‌ها بسیج نشان از نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیجی در استان بوشهر است که در این راستا سازماندهی و آموزش بسیجیان از برنامه‌های مهم سپاه امام صادق(ع) است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، با بیان اینکه علما، دانش‌آموزان، استادان دانشگاه، پزشکان، مهندسان و قشرهای مختلف استان بوشهر اعضای بسیج هستند تصریح کرد: برای آمادگی و اجرای ماموریت‌ها، بسیجیان این استان در گردان‌های مختلفی سازماندهی شده‌اند.

سردار رزمجو  از راه‌اندازی قرارگاه عملیاتی بر اساس ماموریت‌های سپاه خبرداد و گفت: یکی از ماموریت‌های مهم سپاه محرومیت‌زدایی است که در قالب قرارگاه محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی در نقاط محروم استان بوشهر خاطر نشان کرد: در  اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی  30 میلیارد تومان اعتبار در قالب قرارگاه محرومیت‌زایی تخصیص یافته است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های محرومیت زدایی توسط بیسج سازندگی اجرا می‌شود گفت: نقاط مختلف استان بوشهر مشمول بهره‌مندی از طرح‌های عمرانی و سازندگی بسیج سازندگی هستند و در این راستا امسال برنامه‌های مهمی تدوین و اجرایی شده است.

سردار رزمجو، بسیج سازندگی را بازوی پرتوان پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر دانست و افزود: بسیج سازندگی به استثنای پروژه‌های از محل 2 درصد نفت، می‌تواند در دیگر عرصه‌های عمرانی و سازندگی مشارکت کند و  برای پیشبرد برنامه‌های استاندار آماده هرگونه همکاری است.