جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در آبپخش+تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

به گزارش  آفتاب آبپخش؛صبح امروز جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در بخشداری آبپخش برگزار شد. بخشدار آبپخش در این نشست بر ضرورت برگزاری باشکوه روز ۱۳ آبان تاکید کرد و افزود:با توجه به اقدامات دولتمردان و خط و نشان های رئیس جمهور جدید امریکا علیه ملت ایران،ضرورت دارد با حضور باشکوه در…


 

بخشدار آبپخش در این نشست بر ضرورت برگزاری باشکوه روز ۱۳ آبان تاکید کرد و افزود:با توجه به اقدامات دولتمردان و خط و نشان های رئیس جمهور جدید امریکا علیه ملت ایران،ضرورت دارد با حضور باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکم و قاطع به یاوه گویی های آنها بدهیم.

علی مردانلو افزود:ملت ایزان همواره ثابت کرده که دارای بصیرت و آگاهی است و هر جا که لازم باشد از آرمان های بلند نظام دفاع می کند.

وی بیان داشت:ملت بزرگ ایران متحد و یک صدا هستند و هر جا موضوع منافع ملی مطرح باشد باند و جناح و غیره معنا ندارد و همه با هم برای تحقق منافع و آرمان ایران اسلامی کوشش و مجاهدت می کنند.

بخشدار آبپخش از برگزاری باشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان در بخش خبر داد و ابراز داشت:این مراسم روز شنبه ۱۳ آبان ساعت۸/۳۰ از ابتدای بلوار وحدت(بانک ملی) آغاز و به سه راهی وحدت(دبیرستان دخترانه معراج)ختم می شود .

امام جمعه آبپخش نیز در این نشست اظهار داشت:۱۳ آبان در تاریخ کشور ما،روز بزرگی است و نشان دهنده بیداری و هوشیاری ملت سرافراز ایران در مقابله با نقشه های شوم استکبار جهانی علیه نظام اسلامی است.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود:باید این روز بزرگ را پاس بداریم و تلاش کنیم آینده سازان ما یعنی دانش آموزان عزیز از اهمیت آن آگاه شوند.

وی تصریح کرد:استکبار جهانی از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تلاش کرده در مقابل ما بایستد و انواع حیله ها و مکرها را به کار بسته تا جلوی پیشرفت ایران اسلامی را بگیرد اما با رهبری های امام راحل و خلف صالح ایشان،مقام معظم رهبری،همواره با شکست مواجه شده است.

حجت الاسلام رضایی بیان داشت:دشمنی امریکا با اصل نظام اسلامی است و موضوعاتی مثل برجام و امثالهم بهانه جویی آنهاست.

امام جمعه آبپخش خاطرنشان کرد:مقام معظم رهبری همواره بر غیر قابل اعتماد بودن امریکا تاکید کرده اند و در موضوع برجام بر همگان ثابت شد که دولت امریکا اصلا قابل اعتماد نیست و همواره خلف وعده می کند.

حجت الاسلام رضایی افزود:امریکا باید بداند که ملت ایران بیدار است و از آرمانهای انقلاب اسلامی پاسداری می کند و از تهدیدهای توخالی سردمدارانش هراسی به دل ندارد و همه نقشه های آنها را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران نقش بر آب خواهد کرد.