close
متخصص ارتودنسی
برترین های مسابقات دو میدانی دانش آموزان استان به میزبانی آبپخش برگزارشد/تصاویر واسامی
<<صفحه اصلی


روی خط ولایت

اطلاع‌نگاشت | مسئول باید مردمی باشد


بیان مطالب ودیدگاهها

خط حزب‌الله ١١٢ | راز وعده‌های صادق




برترین های مسابقات دو میدانی دانش آموزان استان به میزبانی آبپخش برگزارشد/تصاویر واسامی

به مناسبت دهه شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات دو و میدانی دانش آموزان با نیازهای ویژه به میزبانی آموزشگاه رودکی آبپخش در محل استادیوم امام علی (ع) آبپخش در تاریخ 96/11/24 برگزار گردید


در این مسابقات آموزشگاههای کوثر ،تلاش و بهارستان بوشهر - توانا و باغچه بان 2 از برازجان_گلهای چغادک_مهر خورموج وجابربن حیان سعدآباد حضور داشتند.و مواد این مسابقات:دو های 100،200،400 ، پرتاب وزنه و پرش طول به رقابت پرداختند که نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد.
الف)دو 100 متر از مجموع 23 نفر شرکت کننده نفرات برتر:مقام اول رامین مرادی(رودکی آبپخش)مقام دوم محمد نژاد مرزوق(بهارستان بوشهر) مقام سوم محمدامین بیگناه(مهر خورموج)
ب)دو دویست متر از مجموع 17 نفر شرکت کننده به ترتیب نفرات برتر:مقام اول 
رامین مرادی(رودکی آبپخش) مقام دوم محمد امین بیگناه(مهر خورموج) مقام سوم علی صالح روشن(تلاش بوشهر)
پ)دو 400 متر از مجموع 13 نفر شرکت کننده به ترتیب نفرات برتر :مقام اول رامین مرادی(رودکی آبپخش)مقام دوم علیرضا بهروزی(بهارستان بوشهر) مقام سوم آرش گیسکانی(رودکی آبپخش)
ت)پرش طول با 18 نفر شرکت کننده نفرات برتر عبارتند از:مقام اول رامین مرادی(رودکی آبپخش) مقام دوم محمد نژاد مرزوق(بهارستان بوشهر) مقام سوم بزرگمهر خلیلی(تلاش بوشهر)
ث)پرتاب وزنه با 14 نفر شرکت کننده که نفرات برتر عبارتند از:مقام اول محمد امین قوی دل(توانا برازجان)مقام دوم رضا کمالی(مهر خورموج)مقام سوم علی نصاری(تلاش بوشهر)
این مسابقات با همت اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ، اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش،انجمن ورزشهای با هوش میانه استان، اداره ورزش و جوانان،شهرداری و شورای منطقه آبپخش به میزبانی آموزشگاه رودکی آبپخش برگزار گردید.



ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی


پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش