آخرین مطالب

در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر فعالان و خیران قرآنی ‌استان بوشهر تجلیل شدند+تصاو

در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ۵۰ تن از فعالان و خیران قرآنی این استان تجلیل شدند.


به گزارش آفتاب آبپخش، امام جمعه بوشهر ظهر امروز در اختتامیه جشن رمضان با بیان اینکه قران در دنیا هادی و در آخرت شفاعت کننده است اظهار داشت: انسان اگر  به قرآن متوسل شود در مسیر هدایت قرار بگیرد در غیر این صورت در راه ذلالت است.
1bf4_img-20180614-wa0035.jpg

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه سعادت و رستگاری انسان با انس با قرآن محقق می‌شود گفت: اگر انسان در مسیر هدایت قرآن قرار بگیرد سعادت در دنیا و رستگاری در آخرت نصیب وی می‌شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، انسان بدون انس با قرآن را انسان بدون معرفت دانست و تاکید کرد:  انسانی که با قرآن انس ندارد زمینه گمراهی وی فراهم می‌شود و کسانیکه برنامه قرآنی در دستور کاردارند موفق و پیروز هستند.

n40d_img-20180614-wa0030.jpg

امام جمعه بوشهر، شفاعت قرآن را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: قرآن کریم آن قدر دارای منزلت و بزرگی است که هر کس با آن انس بگیرد دارای منزلت و جایگاه مهمی در جامعه می‌شود و در آخرت مورد شفاعت قرار می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی  از دست اندرکاران و فعالان قرآنی گفت: فضای استان بوشهر یک فضای معنوی و قرآنی است که با همکاری خیران، این استان در عرصه‌های مختلف قرآنی در کشور سال‌ها است رتبه برتر دارد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، از خدمات ارزنده فعالان قرآنی به ویژه خیران قدردانی کرد.

nluk_img-20180614-wa0033.jpg

در این آیین  50 تن از فعالان و خیران قرآنی استان بوشهر تجلیل شدند.