آخرین مطالب

دیدار شهردار و نائب رئیس شورای شهر آبپخش با رئیس دادگاه عمومی بخش آبپخش+تصاویر

آفتاب آبپخش،صبح امروز بمناسبت هفته قوه قضائیه، شهردار و نائب رئیس شورای شهر آبپخش با رئیس دادگاه عمومی بخش آبپخش دیدار کردند.


 شهردار آبپخش در این دیدار با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت:هفته قوه قضائیه یادآور تلاش و کوشش پرسنل خدوم و زحمتکش این نهاد مقدس و انقلابی است که در نهایت پاکی و صداقت، امید و پناه مظلومان محسوب می شوند.

 

اعظم صمصامی افزود:هفته قوه قضائیه همچنین یادآور دانشمند شهید، آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفای آن بزرگوار است که با نثار خون پاک خود، درخت نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری نمودند.

وی تصریح کرد:طبق گفته بزرگان؛  «قضاوت، عبارت است از  داوری میان مردمان، برای برطرف ساختن دعوا و نزاع بین آنها که انصافا کار سخت و ظریفی است.

شهردار آبپخش افزود:منصب قضا، از مناصب بزرگ و ثابتی است از سوی خداوند متعال برای پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله ، و از طرف آن حضرت برای امامان معصوم علیه السلام ، و از آن حضرات برای فقیه جامع الشرایط.

نائب رئیس شورای شهر آبپخش نیز در این دیدار با تبریک هفته قوه قضائیه اظهار داشت: انصافا قوه قضائیه وظیفه سنگین و خطیری بر عهده دارد که همانا اقامه عدالت و داوری میان طرفین دعواهاست.

مصطفی رضایی افزود: وجود دادگاه به عنوان مرکزی برای رسیدگی به امور قضایی باعث ایجاد آرامش روحی و روانی مردم می شود و امنیت و آسایش عمومی را به همراه دارد.

رضایی تصریح کرد: خوشبختانه دادگاه عمومی بخش آبپخش با تمام توان به مردم بخش ارائه خدمت می کند و این خدمات رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته است.