آخرین مطالب

جلسه تودیع و معارفه مسئول تعلیم و تربیت حوزه شهید دستغیب آبپخش برگزار شد/عکس

به گزارش  آفتاب آبپخش، جلسه تودیع و معارفه مسؤول تعلیم و تربیت حوزه شهید دستغیب با حضور فرماندهان پایگاها و شوراهای پایگاها برگزار گردید.


سرهنگ محمدی فرمانده حوزه شهید دستغیب آبپخش با اشاره به فعالیتهای اخیر حوزه شهید دستغیب در جبهه های متفاوت در سطح شهر به فرماندهان و شورای پایگاهها خیرمقدم گفتند.

در ادامه وی از زحمات سرهنگ دوم پاسدار اصغر شهبازی تشکر کرد و با اشاره به فعالیتهای چشمگیر پاسدار بسیجی داریوش بادفر در سمت فرمانده پایگاهی در شهر آبپخش حضور ایشان را مایه خیر و برکت اعلام کرد.

badfar tarbiat

در ادامه جلسه داریوش بادفر ضمن تشکر از همه کسانی که در این جلسه حضور دارند به سابقه فعالیت خود در نیروی مقاومت بسیج اشاره کرد.سابقه۶سال فرمانده پایگاه مقاومت در سطح شهر آبپخش و ۵سال فرمانده حوزه بسیج طلاب و روحانیون شهید عاشوری بوشهر.

در ادامه داریوش بادفر حضور خود در این شهر را تکلیف دانسته و گفت: بسیار خوشحالهستم که می توانم به پشتوانه مسولین این شهر و فرماندهان پایگاهها در این شهر خدمت کنم و امیدوارم بتوانم وظیفه خدمتی خودم را به نحو احسن در این شهر انجام دهم.
در ادامه ایشان تصریح کرد :بسیج کلمه بسیار مقدسی است و از زحمات بسیجیان این شهر در سطح پایگاههای مقاومت اطلاع کامل دارم و می دانم که اگر روحیه جهادی این دوستان نبود یقینا این مجموعه مقدس در این شهر چنین وضعیت مناسبی نداشت.