آخرین مطالب

نشست کمیته حفاری بخش آب پخش برگزار شد+تصاویر

به گزارش آفتا ب آبپخش؛ بخشدار آب پخش در این نشست اظهار داشت:حفاری در سطح شهر و روستاها توسط دستگاه های حفار باید با کمال دقت انجام شود تا خسارت های مادی به تاسیسات زیربنایی وارد نشود.


 مردانلو بیان داشت: همه دستگاه های خدمات رسان در بخش باید با یکدیگر تعامل داشته باشند و قبل از هرگونه حفاری، استعلامات لازم را از ادارات مربوطه اخذ نمایند.

شهردار آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت: بیشترین آسیب ها از حفاری در سطح شهر، نصیب شهرداری شده و آسفالت معابر، پیاده روها و سایر نقاط شهر دچار خسارت می شود.

اعظم صمصامی افزود: دستگاه های حفار باید قبل از هرگونه حفاری در سطح شهر، با شهرداری هماهنگی های لازم را انجام دهند تا از بروز آسیب های جدی به معابر و مکان های عبور و مرور مردم وارد نشود.

صمصامی تصریح کرد: عزم و اراده شهرداری تعامل سازنده با تمام ادارات بخش و بخصوص نهادهای خدمات رسان به مردم مثل آب، برق و گاز و مخابرات است و انتظار داریم این تعامل متقابل باشد تا به اموال عمومی آسیب جدی وارد نشود.

شهردار آب پخش خاطرنشان کرد: ادارات فوق الذکر، همکاری خوبی داشته اند و انتظار داریم این همکاری بیشتر شود تا شاهد شهری زیبا و آباد باشیم.

رئیس اداره برق آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت: تلاش کرده ایم در نصب ترانسها و سایر اقدامات خود، کمترین آسیب را به تاسیسات زیربنایی وارد کنیم.

محمدرضا پرویزی افزود: حتی در مواقع ضروری و بروز حادثه نیز، هیچگونه آسیبی به معابر یا تاسیسات وارد نشده و آماده همکاری بیشتر با شهرداری و نهاد های خدمات رسان به مردم هستیم.

رئیس اداره گاز آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت: از آنجائیکه گاز خطرات خاص خود را دارد دستگاه های حفار باید در مورد لوله گاز در حفاری های خود دقت بیشتری نمایند.

اکبر نظری افزود: بارها بی دقتی در حفاری موجب بروز حوادث ناگواری شده و میطلبد که قبل از هرگونه حفاری، استعلامات لازم از اداره گاز گرفته شود و ما نیز در اسرع وقت پاسخ می دهیم.

رئیس آبفا آب پخش نیز با اشاره به ضرورت نوسازی شبکه آب شهری آب پخش ابراز داشت:شبکه آب شرب آب پخش فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد و قبل از هرگونه عملیات حفاری یا آسفالت معابر با این اداره مکاتبه شود.

حسن بدیعی افزود: آماده هرگونه همکاری با شهرداری و ادارات برق، گاز و مخابرات و سایر نهادهای بخش هستیم و تلاش می کنیم در حفاری ها، ضمن استعلام، کمترین آسیب را به سطح شهر و روستاها وارد کنیم.