آخرین مطالب

۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی توسط سپاه استان بوشهر ساخته می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به مشارکت این نهاد در رفع محرومیت گفت: ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد توسط بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر ساخته می‌شود.

به گزارش آفتاب آبپخش، سردار علی رزمجو ظهر امروز در آئین آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان مناطق محروم روستایی استان بوشهر با تبریک میلاد باسعادت امام رضا(ع) و با بیان اینکه امام رئوف توجه ویژه‌ای به حل مشکلات نیازمندان داشتند اظهار داشت: آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی در چنین روزی توفیقی بزرگ برای دست اندرکاران اجرای این پروژه است.

وی، با بیان اینکه این 1000 واحد مسکونی با همکاری نهادهای کمیته امداد، سپاه امام صادق(ع)، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ساخته می‌شود افزود: کمیته امداد در 40 سال گذشته توجه ویژه‌ای به نیازمندان و محرومان داشته که با حداقل امکانات بهترین خدمات به نیازمندان ارائه کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزشمند کمیته امداد گفت: این نهاد در بخش‌های مختلف در رسیدگی به مستضعفان تلاش می‌کند که یکی از این عرصه‌ها ساخت مسکن و سرپناه است.

سردار رزمجو با بیان اینکه امام راحل و رهبر معظم رنقلاب اسلامی تاکیدات فراوانی برای رسیدگی به محرومان و مستضعفان دارند خاطر نشان کرد: سپاه علاوه بر ماموریت‌های ذاتی خود در رفع محرومیت نقاط مختلف تلاش می‌کند که یکی از این حوزه‌ها ساخت مسکن ویژه نیازمندان و محرومان است.

وی با اشاره به آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی استان تصریح کرد: از یک‌هزار واحد مسکونی یاد شده  500 واحد مسکونی آن توسط بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر ساخته می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه این نهاد در نقاط محروم استان حضور فعالی دارد افزود: طرح‌های محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف استان با همکاری سپاه تدوین و عملیاتی شده است.

سردار رزمجو تاکید کرد: امید است این واحدهای مسکونی در کوتاه‌ترین زمان ساخته و با اقتدار و افتخار تحویل مددجویان روستایی استان بوشهر شود.