آخرین مطالب

جزییات نفرات با رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری/ رتبه 25 کشوری دانش آموز دختر دشتستانی

آفتاب آبپخش،در آزمون سراسری امسال تعداد 3700 داوطلب از دشتستان حضور داشتند که از این میان تعداد 15 نفر در رشته تجربی، تعداد 8 نفر در رشته علوم انسانی، 13 نفر در رشته علوم ریاضی و فنی، تعداد 25 نفر در رشته زبان های خارجه و تعداد 5 نفر در رشته هنر موفق به کسب رتبه زیر 1000 شدند.


به گزارش  آفتاب آبپخش، سید حسن لواسانی فرد صبح امروز در تشریح نتایج آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز علمی اظهار داشت: با تلاش مدیران، دبیران، دانش آموزان و حمایت های اولیا دانش آموزان دشتستانی تعداد 66 رتبه زیر هزار را کسب کردند.

وی گفت: در آزمون سراسری امسال تعداد 3700 داوطلب از دشتستان حضور داشتند که از این میان تعداد 15 نفر در رشته تجربی، تعداد 8 نفر در رشته علوم انسانی، 13 نفر در رشته علوم ریاضی و فنی، تعداد 25 نفر در رشته زبان های خارجه و تعداد 5 نفر در رشته هنر موفق به کسب رتبه زیر 1000 شدند.

لواسانی فرد تصریح کرد: رتبه 3 تجربی در منطقه و 25 کشوری در رشته تجربی از آن دانش آموز دختر دشتستانی می باشد .

وی افزود: تمامی داوطلبین شرکت کننده در آزمون  سراسری ورودی دانشگاه ها مجاز به انتخاب رشته می باشند که با دریافت دفترچه مربوط به انتخاب رشته می توانند اولویت های خود را در 100 کد رشته تعیین نمایند.

این مقام مسئول ادامه داد: جهت تسهیل امر انتخاب رشته دو پایگاه مشاوره زیر نظر مدیریت آموزش و پرورش دشتستان راه اندازی شده است.