آخرین مطالب

درگیری چند جوان در وحدتیه به خون کشیده شد،یک نفر کشته و دستگیری عوامل درگیری+جزئیات

چند جوان که گفته می شود حدود یکماه قبل با هم اختلافاتی داشته اند نیمه شب گذشته در یکی  از معابر وحدتیه با هم درگیر می شوند که این بار درگیری به خون کشیده می شود 


آفتاب آبپخش،  سردار واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: بر اثر درگیری نیمه شب گذشته 7 جوان در شهر "وحدتیه"، یک نفر فوت و دو نفر به شدت مجروح شدند.

به گزارس روابط عمومی پلیس بوشهر، سردار "خلیل واعظی " اظهار داشت: در پی اطلاع از یک فقره درگیری در بیمارستان شهید "گنجی" شهر "برازجان" گشت پلیس با حضور در بیمارستان به بررسی موضوع پرداخت.

وی افزود: نیمه های شب گذشته 7 نفر جوان در یکی از خیابان های شهر وحدتیه به علت اختلاف بر سر دو قلاده" سگ" با هم درگیر که بر اثر ضربات چاقو 3 نفر از آنها به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل می شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: یکی از مجروحین به هویت "رضا" بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد و دو نفر دیگر همچنان تحت مداوا می باشند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه 4 نفر دیگر از عوامل درگیری نیز دستگیر که هم اکنون در اختیار پلیس می باشند به خانواده ها توصیه کرد: بر رفتار فرزندان جوان خود نظارت بیشتری داشته باشند و اجازه ندهند با خود چاقو حمل کنند.