آخرین مطالب

افتتاح 5 پروژه در هفته دولت/ آسفالت 20 هزارمتر مربع و ساماندهی دستفروشان طی 8ماه +تصاویر

آفتاب آبپخش، شهردار آب پخش با بیان اینکه در هفته دولت 5 پروژه در این شهر افتتاح میشود گفت: طی 8 ماه حضورم در شهردرای 20 هزار مترمربع آسفالت انجام شد و دستفروشان را ساماندهی کردم.


شهردار آب پخش ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با دیدن حق و حقیقت در تمام شبانه روز در حال تلاش هستند.
وی اضافه کرد: شهرداری آب پخش را با همه سختیها و بدهی هایی که داشت تحویل گرفتم و هم اکنون روند پیشرفت خوبی داشته و بدهی ها کمتر شده است.
اعظم صمصامی مهترین پروژه عمرانی در آب پخش را تکمیل پروژه های ناتمام عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به کمبود بودجه در دولت اولویت و مهمترین برنامه عمرانی را به تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص داده ایم ولی برنامه اصلیم مبلمان شهری است.
وی تصریح کرد: بحث گردشگری از دیگر اولویت های من بعد از تکمیل پروژه های عمرانی است که با توجه به نخلستانهای شهر آب پخش باید به این مسئله توجه ویژه ای شود.
وی تجمع زدایی در مرکز شهر را از دیگر برنامه هایش در توسعه شهری بیان کرد و اذعان داشت: با توجه به ترانزیتی بودن شهر آب پخش توسعه در سه محله را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم تجمع در مرکز شهر را کمتر کنیم.
وی تاکیدکرد: با اجرای جاده سلامت در آب پخش و پیوند 3 محله در آب پخش بی شک از تجمع در مرکز کاسته خواهد شد.
شهردار آب پخش از نامگذاری این شهر به عنوان شهرنور و بافت تاریخی نام برد و ابرازداشت: با مطالعه طرح فوق در بحث گردشگری می توانیم چهره شهر را عوض و احیاء کنیم.
وی از افتتاح و بهره بردرای از 5 پروژه آب پخش در هفته دولت خبر داد و بیان داشت: پیاده روسازی بلوار انقلاب و بلوار غدیر – افتتاحیه کارگاه تولید قطعات بتنی –بهسازی ورودئی آب پخش و آسفالت کوچه ها ومعابر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 260 میلیون تومان از پروژه های شهر آب پخش در هفته دولت هستند که افتتاح و به بهره برداری میرسند.
صمصامی از آسفالت 20 هزارمترمربع معابر و کوچه های شهر آب پخش خبرداد و تصریح کرد: طی هشت ماه حضورم در شهرداری 700 متر از خیابان شفقت و مابقی در سه خیابان این شهر آسفالت شده اند.
وی استفاده از امکاناات موجود برای بهره بری بیشتر و کسب درآمد پایدار را از دیگر اقدامات شاخص خود برشمرد وگفت: از همان اوایل به با بررسی امکانات و داشته های موجود ونیروی انسانی بفکر استفاده مفید از آنها بودم.
وی از تدیل شهر آب پخش به شهر الکترونیک خبر داد وبیان داشت: برنامه ویژه ای در نظر داریم که سیستم های شهرداری برای انجام کار مردم الکترونیکی شود تا مردم کمتر برای انجام کارهایشان به شهرداری مراجعه کنند.
وی هدف اصلی خود را شاد کردن مردم توصیف کرد و گفت: حمایت های خوبی از هنرمندان و ورزشکاران صورت گرفته است.
شهردار آب پخش در خصوص ساماندهی دستفروشان گفت: یکی از خواسته های مردم این شهر ساماندهی دستفروشان بود که با برنامه ریزی دقدیق و شیفت بندی نیروهای سد معبر به این مهم دست پیدا کردیم.
در پایان این مراسم ضمن تجلیل از خبرنگاران از آقای شگرالله رضایی منفرد خبرنگار پیشکسوت شهر آب پخش تقدیر بعمل آمد.

nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1nashast shahrdar abpaksh 1

 

نوشتن دیدگاه