آخرین مطالب

صبح امروز/فرمانده جدید انتظامی بخش آب پخش معارفه شد+تصاویر

به گزارش آفتاب آبپخش؛صبح امروز، با حضور جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان، شهردار و رئیس شورای شهر و کارشناس سیاسی انتظامی بخشداری، فرمانده جدید انتظامی بخش آب پخش معارفه شد.


سرهنگ ملکوتی:تولید کننده امنیت، مردم هستند و وظیفه نیروی انتظامی تلاش برای حفظ آن است

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در این مراسم اظهار داشت: تولید کننده امنیت، مردم هستند و وظیفه نیروی انتظامی تلاش برای حفظ آن است.

سرهنگ فرامرز ملکوتی افزود: تعامل با مردم و راضی نگه داشتن آنها باید همواره سرلوحه  فرماندهان و نیروهای انتظامی باشد.

وی تصریح کرد: پلیس باید رئوف و مهربان باشد ولی با کسانی که برهم زننده نظم عمومی هستند باید با شدت برخورد کند.

جانشین فرمانده انتظامی دشتستان بیان داشت: مردم آب پخش، انسانهایی با فرهنگ و مطالبه گر هستند و توصیه من به فرمانده انتظامی بخش، تعامل با مردم و مشارکت آنها در ایجاد امنیت پایدار در بخش است.

شهردار آب پخش: شهرداری آب پخش برای تعامل سازنده با فرماندهی انتظامی بخش آمادگی کامل دارد

شهردار آب پخش نیز در این مراسم از آمادگی شهرداری برای تعامل سازنده با فرماندهی انتظامی خبر داد.

اعظم صمصامی افزود: ایجاد ثبات و امنیت برای مردم بسیار ضروری است و همه دستگاه ها باید با تعامل سازنده با هم، در ایجاد امنیت برای مردم تلاش کنند.

صمصامی بیان داشت: خوشبختانه در گذشته همکاری خوبی با فرماندهی انتظامی داشتیم و تعاملات بسیار خوب بود و انتظار دارم فرمانده جدید انتظامی نیز کما فی السابق این تعاملات را حفظ و انشالله بیشتر نماید.

وی از همکاری مناسب فرماندهی انتظامی در موضوع سد معبر قدردانی کرده و خاطرنشان کرد: جناب سروان آذربخش همکاری خوبی با ما در این موضوع داشت و انشاالله فرمانده انتظامی جدید نیز در زمینه سد معبر و همه زمینه ها با شهرداری تعامل داشته باشد.

شهردار آبپخش از تلاشهای جناب سروان آذربخش قدردانی و انتصاب جناب سروان انبارکی را تبریک گفت.

رئیس شورای شهر آب پخش: احداث ساختمان فرماندهی انتظامی در دستور کار قرار گیرد

رئیس شورای شهر آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت"با توجه به گسترده بودن شهر،فرماندهی انتظامی بخش باید تلاشی مضاعف برای برقراری امنیت نماید.

فرخ عباسی افزود: البته با تلاش مجموعه انتظامی بخش، امنیت بخش و شهر خوب است ولی انتظار ما این است که برای به حداقل رسیدن برخی جرایم در شهر و بخش تلاشی مضاعف شود.

عباسی احداث ساختمان جدید برای فرماندهی انتظامی بخش را ضروری دانست و ابراز داشت: پیگیری های خوبی در این زمینه انجام شده و قول مساعد نیز داده شده و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور و با تلاش و پیگیری بیشتر فرمانده انتظامی جدید بخش شاهد آغاز عملیات احداث ساختمان فرماندهی انتظامی بخش باشیم.

وی همچنین خواستار استقرار پاسگاه انتظامی در روستای بنار آزادگان جهت کمک به امنیت پایدار در بخش شد.

کارشناس سیاسی انتظامی بخشداری آب پخش: امنیت نخلستانها در فصل برداشت محصول تامین شود

کارشناس سیاسی انتظامی بخشداری آب پخش نیز در این نشست اظهار داشت:با توجه به در پیش بودن فصل برداشت محصول خرما، باید تدابیری جهت امنیت نخلستانها اندیشیده شود.

علی صمصامی افزود: متاسفانه در سالهای گذشته شاهد سرقت محصول خرما در نخلستانهای آب پخش بوده ایم که امیدوارم با اهتمام فرماندهی جدید انتظامی بخش، شاهد امن شدن نخلستانها باشیم.

صمصامی خاطرنشان کرد: البته با تلاش نیروی انتظامی و همکاری مردم، آمار سرقت کاهش یافته ولی باید تلاش شود سرقت در نخلستانها به صفر برسد.

لازم به ذکر است در این مراسم از تلاشهای  سروان آذربخش قدردانی و سروان علی انبارکی به عنوان فرمانده جدید انتظامی بخش آب پخش معارفه شد.