آخرین مطالب

مدیرکل کمیته امداد بوشهر:آمادگی جهت ساخت 25 واحد مسکونی ویژه مددجویان بخش آب پخش+تصاویر

به گزارش  آفتاب آبپخش،حلقه های معرفتی با موضوع زکات در روستای دشتی از توبع بخش آب پخش باهدف بهره مندی از ظرفیت زکات واجب بویژه زکات خرما برگزار گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در این برنامه با اشاره به اول ماه ذی الحجه وسالروز ازدواج  امام علی و فاطمه زهرا و هفته ازدواج مطالبی ایراد و خواستار سوق دادن زکات به فریضه ازدواج و فرهنگ سازی ازدواج آسان شدند.

احمد لطفی از آمادگی کمیته امداد استان جهت ساخت 25 واحد مسکونی ویژه مددجویان بخش خبر داد و افزود: این واحدهای مسکونی با همکاری سپاه پاسداران جهت مددجویان عزیز بخش ساخته خواهد شد.

در ادامه نیز برنامه های معنوی خاصی ازجمله قرائت و تفسیر یک صفحه از قران وذکر دعا، سخنرانی حجت الاسلام معین روحانی مستقر و رئیس شورای زکات ان روستا با عرض خیرمقدم وارائه گزارشی از روند اجرای برنامه زکات و همچنین امادگی لازم در زمینه جذب کمکهای زکات از نخلداران عزیزو هزینه کرد بهینه ان در چهارچوبهای تعیین شده مطالبی را بیان فرمودند.

و در پایان برنامه نیز بمناسبت سالروز ورود ازادگان به میهن اسلامی در 26 مرداد از از آزاده سرافراز آن روستا حاج محراب بنافی تجلیل بعمل امد .