آخرین مطالب

جلسه پروژه مهر 97/98برگزارشد

آفتاب آبپخش،اکرم پاپری در جلسه ستاد پروژه مهر سال تحصیلی 98-97 در آب پخش افزود: بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش و سایر ادارات مرتبط در جهت بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.


رئیس اداره  آموزش و پرورش منطقه آب پخش  ضمن گرامیداشت هفته دولت و دهه ولایت و امامت گفت: هدف از اجرای پروژه مهر اقدامی سازنده و موثر و سازمان یافته در هر سال تحصیلی برای آماده سازی مدارس است.


به گزارش روابط عمومی اداره  آموزش و پرورش منطقه اکرم پاپری  در  جلسه ستاد پروژه مهر سال تحصیلی 98-97 در آب پخش افزود: بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش و سایر ادارات مرتبط در جهت بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: انتظار می رود  همه مسئولین منطقه همراه و همدل در بازگشایی هر چه بهتر و مطلوبتر مدارس در کنار آموزش و پرورش باشند.

رئیس اداره  آموزش و پرورش منطقه اظهار داشت: ایجاد آمادگی، طراحی و تدوین برنامه جامع و مناسب برای شروع سال تحصیلی 97/98 در منطقه  امری ضروری است.

اکرم پاپری از معاونین و کارشناسان خواست به مسائلی همچون  زیباسازی فضا و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان دانش آموزان توجه بیشتری نمایند و این امر در مدارس پیگیری شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره  آموزش و پرورش آب پخش نیز به تشریح دستورالعمل پروژه مهر سال تحصیلی  98-97 پرداخت.

شهریار پیروی معاون توسعه و پشتیبانی اداره  شرح وظایف کمیته های سازماندهی، تعمیر و تجهیز، تبلیغ و اطلاع رسانی ، نظارت و ارزیابی و تائید صلاحیت را بیان کرد و به سئوالات مدیران  پاسخ گفت.

در این جلسه مقرر شد اقدامات انجام شده در قالب پروژه مهر به نحو شایسته از طریق رسانه های تصویری، دیداری و شنیداری به اطلاع اولیا و همکاران و دانش آموزان، شورای آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان رسانده شود.

                                                                                                            

همچنین مسائل مربوط به مدارس جدی پیگیری شود، سال تحصیلی آینده با آمادگی هر چه بهتر آغاز و دانش آموزان بدون هرگونه دغدغه در شرایطی مطلوب و مناسب به تحصیل و فراگیری علم و دانش بپردازند.

مقرر شد آموزش و پرورش و مدارس با ادارات و نهادهای تاثیرگذار منطقه  در زمینه همکاری برای بازگشایی مدارس تعامل مثبت و سازنده ای داشته باشند.

در پایان از زحمات آقای عبد الکریم جوهر ی معاون پشتیبانی اداره تقدیر شد و آقای شهریار پیروی به عنوان معاون توسعه و پشتیبان اداره به مدیران معرفی گردید.