آخرین مطالب

در پنجمین روز از هفته دولت؛افتتاح دو پروژه عمران شهری شهرداری آب پخش +تصاویر

 آفتاب آبپخش،در پنجمین روز از هفته دولت؛ دو پروژه عمران شهری شهرداری آب پخش با حضور مسئولان بخش آب پخش افتتاح شد.


پروژه مرمت و بهسازی ورودی شهر از سمت برازجان با اعتبار 7 میلیارد ریال و آسفالت معابر عمومی شهر با اعتبار 5 میلیارد ریال دو پروژه ای بود که امروز با حضور مسئولان بخش آب پخش افتتاح شد.

امام جمعه آب پخش در این مراسمات افتتاحیه اظهار داشت: خدمت صادقانه و بی منت به مردم،بهترین عبادت است و موجب رضای پروردگار می شود.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: نیروهای شهرداری آب پخش، انصافا تلاش و کوشش فراوانی برای خدمت به شهروندان انجام می دهند که جا دارد از شهردار و مجموعه نیروهای شهرداری قدردانی کنم.

بخشدار آب پخش نیز اظهار داشت: علیرغم عدم تخصیص اعتبارات به صورت کامل، تلاش شهردار محترم در پیشبرد طرح های عمرانی و مبلمان شهری خوب بوده است.

علی مردانلو افزود: نیروهای شهرداری از پرتلاش ترین ها هستند که روزانه در قسمت های مختلف به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

رئیس شورای شهر آب پخش نیز ابراز داشت: انصافا تلاش های خانم مهندس صمصامی شهردار محترم ستودنی است که با وجود عدم تخصیص اعتبارات لازم و مشکلات شهرداری، تلاش فراوانی در زیباتر نمودن شهر داشته است و جا دارد به وی و نیروهای زحمتکش و ساعی شهرداری تبریک گفت.

فرخ عباسی افزود:تلاش مجموعه شورا و شهرداری جهت خدمت به مردم است و در این راستا با تمام توان حرکت خواهیم کرد.

شهردار آب پخش نیز با تقدیر از حوصله و بردباری مردم ابراز داشت: جا دارد از صبر و حوصله شهروندان در زمان اجرای طرح ها قدردانی کنم.

اعظم صمصامی افزود: امیدوارم افتتاح این پروژه ها موجب رضایتمندی شهروندان عزیز آب پخشی شود.

صمصامی خاطرنشان کرد: همچنین از تلاش نیروها و پرسنل خدوم شهرداری نیز تشکر کنم که با تمام توان مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و به عنوان بازوان پرتوان محسوب می شوند.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۶/۰۶