در پنجمین روز از هفته دولت؛افتتاح دو پروژه عمران شهری شهرداری آب پخش +تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

 آفتاب آبپخش،در پنجمین روز از هفته دولت؛ دو پروژه عمران شهری شهرداری آب پخش با حضور مسئولان بخش آب پخش افتتاح شد.


پروژه مرمت و بهسازی ورودی شهر از سمت برازجان با اعتبار 7 میلیارد ریال و آسفالت معابر عمومی شهر با اعتبار 5 میلیارد ریال دو پروژه ای بود که امروز با حضور مسئولان بخش آب پخش افتتاح شد.

امام جمعه آب پخش در این مراسمات افتتاحیه اظهار داشت: خدمت صادقانه و بی منت به مردم،بهترین عبادت است و موجب رضای پروردگار می شود.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: نیروهای شهرداری آب پخش، انصافا تلاش و کوشش فراوانی برای خدمت به شهروندان انجام می دهند که جا دارد از شهردار و مجموعه نیروهای شهرداری قدردانی کنم.

بخشدار آب پخش نیز اظهار داشت: علیرغم عدم تخصیص اعتبارات به صورت کامل، تلاش شهردار محترم در پیشبرد طرح های عمرانی و مبلمان شهری خوب بوده است.

علی مردانلو افزود: نیروهای شهرداری از پرتلاش ترین ها هستند که روزانه در قسمت های مختلف به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

رئیس شورای شهر آب پخش نیز ابراز داشت: انصافا تلاش های خانم مهندس صمصامی شهردار محترم ستودنی است که با وجود عدم تخصیص اعتبارات لازم و مشکلات شهرداری، تلاش فراوانی در زیباتر نمودن شهر داشته است و جا دارد به وی و نیروهای زحمتکش و ساعی شهرداری تبریک گفت.

فرخ عباسی افزود:تلاش مجموعه شورا و شهرداری جهت خدمت به مردم است و در این راستا با تمام توان حرکت خواهیم کرد.

شهردار آب پخش نیز با تقدیر از حوصله و بردباری مردم ابراز داشت: جا دارد از صبر و حوصله شهروندان در زمان اجرای طرح ها قدردانی کنم.

اعظم صمصامی افزود: امیدوارم افتتاح این پروژه ها موجب رضایتمندی شهروندان عزیز آب پخشی شود.

صمصامی خاطرنشان کرد: همچنین از تلاش نیروها و پرسنل خدوم شهرداری نیز تشکر کنم که با تمام توان مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و به عنوان بازوان پرتوان محسوب می شوند.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۶/۰۶